Menu

Doklady od KROSU už len elektronicky

V KROSE radi veci zefektívňujeme a myslíme ekologicky, preto budú odteraz všetky doklady zasielané iba elektronickou formou. Nezabudnite si aktualizovať používateľské e-mailové adresy vo vašom KROS účte.

Registrovanú e-mailovú adresu s administrátorskými právami za vašu firmu máte vždy len jednu na všetky programy. Ak ste KROS účet doteraz nevyužívali, prečítajte si krátky postup na jeho aktivovanie:

Prihláste sa do KROS účtu cez www.kros.sk.

Pre prvotné prihlásenie do KROS účtu je potrebné Vytvoriť nový účet a aktivovať e-mailovú adresu. Po zadaní e-mailovej adresy a osobného hesla vám príde aktivačný e-mail, ktorý je potrebné potvrdiť pre vytvorenie konta.

V KROS účte uvidíte všetky zakúpené produkty a služby, rozsah licencie aj zoznam dokladov, ktoré môžete uhradiť priamo z aplikácie. V časti Moja KROS Academy môžete sledovať zakúpené videoškolenia.

Jednoducho si v ňom obnovíte Balík služieb k vášmu programu alebo zakúpite nové produkty a služby. Pozriete si tu aj rozsah licencie a podľa potreby si ju môžete rozšíriť.

V záložke Doklady vás čaká história dokladov s možnosťou filtrovania podľa rokov, produktov, typu dokladu či uhradenosti. Neuhradené predfaktúry viete uhradiť pohodlne priamo z aplikácie. Faktúru si stiahnete do súboru PDF alebo pošlete svojej účtovníčke e-mailom.

Moja KROS Academy

Objavujte ďalšie produkty a služby, sledujte videoškolenia, pozrite si prehľad vzdelávacích aktivít v Mojej KROS Academy, v časti Detail produktu a užívajte si všetky benefity KROS účtu. Dostupné aj na mobile či tablete. Všetky videoškolenia si tak môžete vychutnať aj z pohodlia domova. 

Zdieľať
Súvisiace témy k článku
KROS
O nás
Blog
Kontakty