Menu
  1. KROS Academy
  2. Archív podujatia
  3. Archív ALFA plus
  4. Medzinárodný deň účtovníctva 2021

Medzinárodný deň účtovníctva 2021

Oslávte s nami Medzinárodný deň účtovníctva. Čo by to však bolo za oslavu bez darčeka? V KROSE vieme, čo sa patrí a máme pre vás malé prekvapenie. Pripravili sme skvelý online event, kde si na svoje prídu všetci účtovníci i mzdári.

Samozrejme zadarmo, len tak, pre vás, od nás, pretože vás máme radi. Okrem odborných tém od našich konzultantiek sa môžete tešiť aj na odľahčenú prednášku o tom, ako mať krásne vlasy.

}

Trvanie

2,5 hodiny

Forma

Online prezentácia

Cena

Zadarmo

Školiteľ

Konzultanti KROS

Program webinára:

}

09:00-09:05

Úvod

Privíta vás garant ekonomických programov KROSU Marek Polic.

}

09:05-09:35

ALFA plus: Účtujte s ľahkosťou – overené tipy z praxe

Školiteľ: Lenka Beniačová

Často si ani neuvedomíme, že nám práca zaberá príliš veľa času. Účtovníci a podnikatelia o tom určite vedia svoje. Hľadáte aj vy cestu, ako si prácu uľahčiť? Spoľahnite sa na naše automatické funkcie, dobré rady a tipy priamo z praxe.

}

09:45-10:15

OLYMP: Tipy a triky v OLYMPE pre mzdového účtovníka

Školiteľ: Martina Tichá

Poznáte to. Čas na dokončenie miezd či odovzdanie podkladov šéfovi sa kráti a práca stále pribúda. Viete, čo potrebujete, ale v zhone si neviete spomenúť, kde to hľadať, či ako to v programe urobiť a naša HOTLINE práve nie je k dispozícii? Pozrite sa s nami na pár tipov a trikov, ktoré vám spracovanie miezd či personalistiky u zamestnancov určite skrátia.

}

10:25-10:55

OMEGA: Elektronizácia účtovníctva

Školiteľ: Zdenka Hrenáková

Nebaví vás prepisovanie údajov z dokladov? Chcete sa prispôsobiť trendu elektronických dokladov? Spolu sa pozrieme na služby ELIS, Bločky a import bankových výpisov. Ukážeme si, ako si uľahčiť prácu účtovníka, ušetriť čas a znížiť chybovosť pri nahrávaní dokladov.

}

11:05-11:35

Zdravé a dlhé vlasy bez chémie

Školiteľ: Andrea Kuchtová

Poďme chvíľu myslieť na seba. A naše vlasy sa nám poďakujú. Pri výbere šampónu nestačí, že vonia a má nálepku BIO. Rozhoduje zloženie. Aby ste viac nemuseli googliť, nechajte si poradiť od odborníčky, ku ktorej si po radu len na Instagrame chodí viac ako 62 000 sledovateľov. Aký je rozdiel medzi prírodnou a chemickou kozmetikou? Existuje aj „dobrá“ chémia? Je dobré fénovať si vlasy a kedy ich rozčesať po umývaní?

Ako sa pripojiť na event?

Nemusíte sa nikde prihlasovať, stačí kliknúť na tlačidlo „Živé vysielanie” v hornej časti, ktoré zverejníme v stredu 10. 11. 2021.

Dobrému účtovníkovi by nemalo uniknúť

Účtovnícke ponožky

V účtovníctve musí byť poriadok. Nezameniteľné pojmy MD a D k nemu patria už viac ako 500 rokov. S našimi ponožkami ich budete mať vždy pekne na očiach.

Elektronické bločky a faktúry v OMEGE

Čo by ste povedali na účtovníctvo bez manuálneho prepisovania dokladov? S technológiou QR kódu a umelou inteligenciou to pôjde.

Legislatívna TOUR 2021/2022

Vydajte sa s nami na obľúbené legislatívne turné. Čakajú nás 3 konferencie plné dobrých rád a silných tém. Negooglite paragrafy na internete. Spoľahnite sa na nás.
KROS
O nás
Blog
Kontakty