Menu

15. 5. – 17. 5. 2023

Záznamy z festivalu

Tri festivalové dni plné hodnotných informácií máme úspešne za sebou. Veríme, že ste si ich užili. Skvelá správa je, že ku všetkým témam sa môžete kedykoľvek vrátiť. Pozrite si videozáznamy z festivalu.

Silné diskusie

Tretí deň festivalu sme sa videli aj naživo v Novej synagóge v Žiline. Finále festivalu patrilo piatim podnetným diskusiám. Stretli sa u nás odborníci z účtovnej a daňovej oblasti, machri zo sveta marketingu aj úspešní podnikatelia.

Diskusia: Keď dobrý nápad nestačí. Uspejú firmy bez online marketingu?

Máte e-shop? Chcete podnikať alebo už podnikáte? Uspieť na trhu nemusí byť jednoduché. A možno aj áno, len treba vedieť, ako na to. Môže byť kľúčom k úspechu práve online marketing? Čo všetko sa pod ním skrýva a ako už pomohol vyrásť mnohým firmám? Počas diskusie dostanete odpovede nielen na tieto otázky.

Diskusia: Nakupujete zo zahraničia? Kedy si môžete odpočítať DPH?

Máme pre vás nachystanú dávku užitočnej legislatívy týkajúcu sa zahraničných obchodov. Naša daňová poradkyňa vám prezradí, čo je povinnosť samozdanenia a kedy ju vykonať. Upozorní vás na to, že dátum dodania nemusí byť aj dátumom daňovej povinnosti. Zistíte, aké sú najčastejšie chyby z praxe i to, ako ich vyriešiť.

Diskusia: Digitalizácia v podnikaní. Predbehnite konkurenciu

Digitalizácia ešte ani zďaleka nepovedala posledné slovo. Online fakturácia, automatické spracovanie objednávok z e-shopu, inteligentný sklad či schvaľovanie podkladov na diaľku, aj priamo z mobilu – toto všetko a ešte oveľa viac nám ponúka. Vo veľkej diskusii sa dozviete, ako na tento trend naskočil štát. Predebatujeme výhody a obavy z digitálneho účtovníctva, preskúmame budúcnosť dochádzkových systémov, aj to, ako digitalizácia posúva stavebníctvo do nových rozmerov.

Diskusia: Know-how úspešných firiem. Ako prežiť podnikanie na Slovensku

Diskusia o tom, že aj podnikanie na Slovensku môže byť poctivé, úspešné a pritom viacgeneračné. Dozviete sa, čo pomohlo prežiť tridsaťročným firmám, aký je ich recept na prosperujúce podnikanie i to, s čím sa počas svojej existencie museli popasovať. Nechajte sa inšpirovať a vypočujte si odkaz úspešných manažérov.

Diskusia: SOS pri daňovom bonuse

Daňový bonus je skloňovaný v médiách pomerne často. Stíhali ste sledovať všetky zmeny, ktoré nám zákonodarcovia dávkovali? Nenechajte si ujsť lákavú debatu a zistite, aký majú dopad na bežných ľudí, ktorému z rodičov sa oplatí uplatniť si daňový bonus, na čo si dať pozor, aby bol daňový bonus vyplatený v súlade so zákonom.

Záznamy dvoch online dní

Čaká na vás 14 užitočných online webinárov. Sú plné praktických rád, noviniek z oblasti legislatívy a vychytávok, ktoré ušetria kopec času. Stačí si uvariť dobrú kávu a spustiť videozáznam.

1. deň – 15. 5. 2023

2. deň – 16. 5. 2023

KROS
O nás
Blog
Kontakty