Menu

6 dôvodov, prečo
povedať ÁNO digitalizácii

Zmena stavebnej legislatívy so sebou priniesla najväčšiu reformu v oblasti stavebníctva a územného plánovania za posledné polstoročie a aj vznik Úradu pre územné plánovanie a výstavbu SR. Do apríla 2024, odkedy majú platiť nové zákony o plánovaní a výstavbe, zostáva len posledných 6 mesiacov.

Digitalizácia stavebníctva je tu a novinky v zákonoch sa dotknú aj vás. Buďte pripravení a nenechajte sa zaskočiť novou legislatívou. V KROSE  tieto zmeny sledujeme a prinášame riešenia, ktoré vás pripravovanými zmenami prevedú.

 

Prichádza nová
stavebná legislatíva.

Elektronická komunikácia

Splňte si legislatívnu povinnosť bez stresu. Komunikácia s úradmi prechádza od 1. apríla 2024 do digitálnej podoby. Dokumenty môžete viesť  či zdieľať elektronicky už dnes. Vždy bezpečne uchované v online úložisku KROS Stavebné projekty.

Stavebné projekty

inteligentné úložisko

Spolupráca nad zákazkou

Majte dokonalý prehľad nad celou stavbou. Komunikujte so všetkými účastníkmi stavby rýchlo online. Zákazky môžete zdieľať,  sledovať realizáciu stavby  a pracovať nad rozpočtom priamo na webe. To všetko jednoducho s online aplikáciami KROS Priebeh výstavby a KROS Rozpočet.

Priebeh Výstavby

Súpisy prác online

Rozpočet

Online rozpočtovanie

Dostupnosť na 1. mieste

Dokumenty k stavbe môžete mať k dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek. Doprajte si jednotné dáta v reálnom čase na jednom mieste a neustály prístup k všetkým informáciám od nacenenia až po realizáciu stavby. Pripravujeme aj online výstupy pre Urbion, ktoré budú povinné od 1. 4. 2024. Objavte KROS Stavebné projekty, KROS Priebeh výstavby a KROS Rozpočet.

Stavebné projekty

inteligentné úložisko

Priebeh Výstavby

Súpisy prác online

Rozpočet

Online rozpočtovanie

Zbavte sa chýb

Eliminujte odchýlky v meraní. Stavte na presné a rýchle spracovanie výmer z projektovej dokumentácie. Automatické výpočty, šikovné exporty aj prepojenie s ďalšími appkami. Šetrite svoj čas s aplikáciou KROS Výmery.

Výmery

Výmery stavebných konštrukcií

Cenové ponuky

Aktuálne ceny stavebných prác a materiálov máte vždy poruke, nech ste kdekoľvek. Vyskúšajte appku ONLINE Cenníková databáza.

Cenníková databáza

Stavebný denník online

Legislatíva

Nečakajte do poslednej chvíle a pripravte sa na novú legislatívu v predstihu. Od apríla 2024 pribudne povinnosť viesť stavebnú dokumentáciu a stavebný denník v digitálnej forme. Máme pre vás šikovné riešenie. Objavte Elektronický stavebný denník.

Stavebný denník

Online stavebný denník

Nebojte sa digitalizácie

Digitalizácia nemusí byť pre stavbárov iba strašiakom. Určite prináša aj veľa zlepšení:

Rýchlosť

Skrátený proces schvaľovania a rýchlejšie stavebné povolenie.

Transparentnosť

Rovnaké podmienky pre všetkých.

Jednoduchosť

Vybavovačky zvládnete z kancelárie, údaje len nahráte do systému.

Komunikácia

Rovnaký prístup k dokumentom nad stavbou.

Online

Všetky zmeny na stavbe vidíte ihneď a kdekoľvek.

Prehľadnosť

Lepšie plánovanie výstavby a vznik digitálneho dvojčaťa Slovenska.

Potrebujete poradiť? 

Zaujali vás naše aplikácie? Chcete toho o digitalizácii v stavebníctve zistiť viac? Zanechajte nám kontakt a radi vám zodpovieme všetky Vaše otázky.

KROS
O nás
Blog
Kontakty