Menu

Legislatívny online časopis KROS NEWS

Prehľad o zmenách v minimálnej mzde, príplatkoch, daňových priznaniach, preddavkoch na daň či tipy, ako na prácu v programoch. To je len zlomok tém, ktoré pre vás pripravujeme v legislatívnom časopise KROS NEWS.

Dvojmesačník plný informácií

Aktuálne legislatívne témy z oblasti miezd či účtovníctva. Pre čo najlepšie prepojenie legislatívy s praxou sa na obsahu legislatívneho časopisu KROS NEWS podieľajú naše daňové poradkyne, legislatívne analytičky aj konzultantky. Získate s ním:

  • Rýchly pohľad do legislatívy: Zmapuje najdôležitejšie novinky v zákonoch s vplyvom na účtovníctvo a mzdy. Zmien v legislatíve sa tak už nemusíte báť.  
  • Bohatý výber tém: Venuje sa témam ako daň z príjmov, DPH, či postupom účtovania pri programoch ALFA plus a OMEGA, výpočtu miezd, odvodom i personalistike pri OLYMPE.
  • Všetko pre zjednodušenie práce: Obsahuje odborné články s praktickými príkladmi, metodické usmernenia, ako aj rady a tipy na prácu v programe.  
  • Ušetrenie výdavkov za predplatné: Legislatíva aj aktuálne informácie sú k dispozícii pod jednou strechou. 

Aktivácia služby

Stačí, ak máte licenciu ALFU plus, OLYMP alebo OMEGU na 12 mesiacov. Službu KROS NEWS je možné dokúpiť samostatne k akejkoľvek zostave za 58,80 €. Stačí si ju jednoducho objednať a uhradiť cez náš e-shop.

Aké ďalšie služby môžete získať?

Na výber máte aj ostatné Rozšírené služby podpory, ako je VIP hotline starostlivosť, členstvo v KROS Academy, Legislatívne správy v programe – Info KROS plus a Online individuálna konzultácia.

Potrebujete poradiť s výberom?

Napíšte nám na obchod@kros.sk alebo nás kontaktujte telefonicky na 041 / 707 10 59.
Zdieľať
KROS
O nás
Blog
Kontakty