Menu

Tajomstvá softvérového sveta. Podnikajte jednoduchšie a efektívnejšie.

V najnovšej epizóde podcastu Diagnóza Podnikateľ rozprával Marek Polic, člen nášho predstavenstva aspolumajiteľ, o tom, ako sa vyznať vo svete aplikácií a softvérov pre podnikanie. Vypočujte si jeho bohaté skúsenosti a znalosti z oblasti informačných systémov, podnikania a osobného rastu.     

Rokmi overené skúsenosti 

Sme tu pre vás už nejaký ten piatok. Neverili by ste, ale takmer 30 rokov vám poskytujeme softvérové riešenia. Či ste živnostník, malý alebo stredný podnik. Sme softvérový líder a dlhoročný hráč na trhu. Aj týmto sa pochválil Marek Polic, ktorý má v KROSE čo to odžité. Od roku 2003 si prešiel viacerými pozíciami. Od konzultanta, cez vedúceho divízie a garanta ekonomických projektov sa vypracoval až na spolumajiteľa KROSU. 

Čo sa dozviete v podcaste s Marekom Policom? 

V podcaste s Editou Angyalovou spoločne diskutovali o výzvach, ktorým čelia podnikatelia pri výbere vhodného softvéru pre svoje podnikanie. Spoločne zdieľali svoje skúsenosti a rady, ako sa zorientovať vo svete firemných aplikácií a softvérov a ako z nich vyťažiť maximum. 

Marek upozornil najmä na dôležitosť identifikácie potrieb a cieľov podniku pred výberom softvéru. Odporúča sa spoliehať nielen na reklamu a marketingové ťahy jednotlivých softvérových spoločností, ale aj na odporúčania a referencie od existujúcich zákazníkov. V praxi sa častokrát stretáva s požiadavkou zákazníkov, aby bol softvér dokonalý. Zo systému sa však potom stáva niečo veľké, zložité, prekombinované a v konečnom dôsledku nepoužiteľné. Komplikované systémy môžu spôsobiť viac problémov ako úžitku.  

 

Domnievam sa, že väčšina začínajúcich podnikateľov má okolo seba zopár ďalších podnikateľov. Možno pravé takých, ktorí ho inšpirovali k tomu, aby sa do podnikania pustil. Treba to využiť. Títo ľudia sú veľmi milí a ochotní zdieľať svoje skúsenosti. Viem to najmä vďaka tomu, že spolu s Martinom Spanom sme prednedávnom pracovali na knihe Nasleduj svoju vášeň o mladých podnikateľoch, ktorí sa veľmi radi podelili o svoj príbeh. Každý rozhovor, mentoring alebo koučing od takéhoto človeka je obrovská pridaná hodnota. Ušetrí vám kopec času, energie a tiež peňazí. 

Marek Polic, spolumajiteľ KROSU

Dosiahnite svoje podnikateľské ciele

Ak ste nestihli túto zaujímavú epizódu podcastu, nezúfajte. Môžete si ju vypočuť na stránke Diagnóza Podnitakteľ. Ďakujeme Marekovi, že týmto spôsobom zdieľal svoje znalosti a skúsenosti. Veríme, že aj vďaka nim sa vám podarí dosiahnuť svoje podnikateľské ciele. Základom je aj správne zvolený softvér alebo aplikácia. Neviete ako na to? Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme.

Zdieľať
Súvisiace témy k článku
KROS
O nás
Blog
Kontakty