Menu
  1. CENKROS
  2. Aktualizácia rozpočtu

Aktualizácia rozpočtu

So šikovnou aktualizáciou oceníte zadania a rozpočty na pár klikov. Rýchlo sa dozviete orientačnú cenu ako aj rozdiely oproti cenníku.

Rýchle zistenie orientačnej ceny

Automatizované ocenenie rozpočtu si určite obľúbite. Pomocou aktualizácie zvládnete niekoľkými klikmi priradiť orientačné ceny z databázy jednotlivým položkám rozpočtu a ušetríte množstvo času.

Široké možností nastavenia

Cenníkové položky obsahujú aj dôležité informácie ako hmotnosť a suť, normohodiny a v neposlednom rade rozbor položky, ktorý detailne popisuje, z čoho sa skladá cena. Tieto údaje dostanete do rozpočtu pomocou jednoduchého nastavenia.

Spoznajte CENKROS 4

CENKROS 4 vám okrem aktualizácie rozpočtu pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte 30 dní zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmo

Cenník

Často kladené otázky

Pozrite si, na čo sa najčastejšie pýtajú používatelia programu CENKROS 4.

KROS Academy

Máme pre vás kopec užitočných informácií, ktoré vám pomôžu pri práci. Vyberte si z ponuky školení, videonávodov alebo si dohodnite školenie na mieru.

Info KROS

Novinky v stavebníctve, tipy a dôležité informácie o zmenách v legislatíve nájdete priamo v programe. Ako prví sa dozviete aj o našich akciách a zľavách.

Balík podpory

S balíkom podpory si môžete CENKROS 4 aktualizovať a využívať službu HOTLINE. Doprajte si aj všetky prémiové funkcie.

Aktualizácia podľa kódu

Cenu aj ďalšie informácie položkám priradíte len vtedy, ak použijete položky z cenníkových databáz CENEKON. Ak použijete vymyslenú položku, automatické aktualizovanie samozrejme neprebehne. Jednoznačným identifikátorom pre aktualizáciu je kód položky a merná jednotka.

Kontrola rozdielov

Aj položka jasne definovaná kódom môže byť v procese prípravy rozpočtu pozmenená. Po automatickej aktualizácii vám CENKROS 4 zobrazí protokol s položkami, ktoré sa na 100 % nezhodujú v popise alebo v mernej jednotke s databázou. Sami sa rozhodnete, či sú rozdiely minimálne alebo výrazné a položku z automatickej aktualizácie vyradíte.

Aktualizácia podľa popisu položky

V prípade, že dôjde k 100 % zhode v popise, rozpozná CENKROS 4 aj položky na základe popisu a aktualizuje položke cenu aj ostatné zvolené informácie.

Dodatočná aktualizácia položiek nenájdených v databáze

Mysleli sme aj na situáciu, kedy niektoré položky v databáze nenájdete. Všetky položky, ktoré CENKROS 4 automaticky neaktualizuje, sa dostanú do zoznamu. Tento zoznam postupne aktualizujete pomocou šikovného vyhľadávania podľa kódu alebo popisu.

Uvažujete nad programom CENKROS 4?

CENKROS 4 vám okrem aktualizácie rozpočtu pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte 30 dní zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmoCenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty