Menu
  1. CENKROS
  2. Harmonogram stavby

Harmonogram stavby

Páčilo by sa vám za niekoľko minút pripraviť časový plán činností celej stavby aj finančný plán pre ponuku? S jednoduchým ovládaním a priamym prepojením s CENKROSOM 4 to bude hračka.

Automatická aktualizácia po zmenách v zákazke

Harmonogram vytvorí CENKROS 4 za všetky objekty stavby z najvyššej verzie rozpočtu. Vďaka priamemu prepojeniu dokážete každú zmenu v zákazke okamžite premietnuť do harmonogramu, či už pôjde o zmenu štruktúry položiek, cien alebo počtu normohodín.

Hĺbka prevodu

Najnižšia spracovaná úroveň v harmonograme sa nazýva činnosť. Podľa toho, ako podrobne chcete harmonogram vytvárať, si nastavíte hĺbku prevodu. Sami sa rozhodnete, či do úrovne stavebných objektov, stavebných dielov, alebo až do položiek zákazky.

Spoznajte CENKROS 4

CENKROS 4 vám okrem harmonogramu stavby pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte 30 dní zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmo

Cenník

Často kladené otázky

Pozrite si, na čo sa najčastejšie pýtajú používatelia programu CENKROS 4.

KROS Academy

Máme pre vás kopec užitočných informácií, ktoré vám pomôžu pri práci. Vyberte si z ponuky školení, videonávodov alebo si dohodnite školenie na mieru.

Info KROS

Novinky v stavebníctve, tipy a dôležité informácie o zmenách v legislatíve nájdete priamo v programe. Ako prví sa dozviete aj o našich akciách a zľavách.

Balík podpory

S balíkom podpory si môžete CENKROS 4 aktualizovať a využívať službu HOTLINE. Doprajte si aj všetky prémiové funkcie.

Dĺžka trvania činností

Je len na vás, či vypočítate dĺžku trvania činností podľa produktivity, cez normohodiny, alebo si určíte pre všetky činnosti pevnú dĺžku trvania.

Vytvorenie väzieb

Určite dobre viete, že pre správne zostavenie časového harmonogramu je dôležité určiť poradie jednotlivých činností tak, ako budú technologicky po sebe nasledovať. Pre CENKROS 4 žiaden problém. Umožní vám vytvárať väzby medzi činnosťami, v rámci ktorých určíte, aká činnosť má nasledovať, keď predchádzajúca skončí. Nastaviť si môžete dokonca aj odklad činnosti, napríklad kvôli technologickej prestávke pri tvrdnutí betónu.

Rozdeľovanie činností

Nie všetky práce na stavbe, ako napríklad murovanie stien na viacpodlažnej budove, sa realizujú naraz. V harmonograme si takéto činnosti jednoducho rozdelíte na dve a viac častí a zvolíte, koľko percent z plánovanej dĺžky trvania, resp. akú časť celkovej ceny, počtu normohodín či množstva, chcete preniesť z pôvodnej položky do novej.

Tlač harmonogramu

Výsledný harmonogram prác spolu s grafickým znázornením časovej osi ľahko vytlačíte alebo vyexportujete do PDF-ka či Excelu. Zíde sa vám aj prednastavená šablóna pre tlač finálneho plánu, ktorú využije váš projektový manažér alebo stavbyvedúci pri plánovaní stavby z finančného hľadiska. Z finančného plánu vyčítate, koľko prostriedkov budete potrebovať v jednotlivých dňoch, týždňoch či mesiacoch ako aj to, na ktoré práce ich použijete.

Uvažujete nad programom CENKROS 4?

CENKROS 4 vám okrem harmonogramu stavby pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte 30 dní zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmoCenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty