Menu
  1. CENKROS
  2. Import rozpočtov

Import rozpočtov

Nahrávanie rôznych zadaní a rozpočtov z Excelu či v PDF nebolo nikdy jednoduchšie. S CENKROSOM 4 to zvládnete na pár klikov.

Automatický import z Excelu

Túto funkciu budete milovať. Formát Excel Komplet automaticky naimportujete do programu za pár sekúnd. Vyznačuje sa presnou štruktúrou, čo vám umožní jeho bleskové spracovanie.

Automatický import z PDF

Pri importe cenovej ponuky CENKROS 4 automaticky rozdelí dokument na tabuľku a následne označí všetky riadky a stĺpce. Ušetríte tak hodiny času.

Spoznajte CENKROS 4

CENKROS 4 vám okrem importovania rozpočtov pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte 30 dní zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmo

Cenník

Často kladené otázky

Pozrite si, na čo sa najčastejšie pýtajú používatelia programu CENKROS 4.

KROS Academy

Máme pre vás kopec užitočných informácií, ktoré vám pomôžu pri práci. Vyberte si z ponuky školení, videonávodov alebo si dohodnite školenie na mieru.

Info KROS

Novinky v stavebníctve, tipy a dôležité informácie o zmenách v legislatíve nájdete priamo v programe. Ako prví sa dozviete aj o našich akciách a zľavách.

Balík podpory

S balíkom podpory si môžete CENKROS 4 aktualizovať a využívať službu HOTLINE. Doprajte si aj všetky prémiové funkcie.

Automatické rozpoznanie zostáv a ich import

Automatizované označenie riadkov a stĺpcov vo výstupoch vám uľahčí prácu. Určite oceníte aj automatizáciu najčastejšie používaných výstupov od konkurencie, čím získate obrovskú úsporu času pri nahrávaní zadania alebo rozpočtu.

Jednoduché nahrávanie tabuliek z Excelu a PDF

Pre CENKROS 4 je samozrejmosťou aj import akejkoľvek tabuľky z Excelu či PDF. Stačí, ak si priradíte jednotlivé riadky a stĺpce, aby sa údaje z dokumentu správne preniesli. Pri spracovaní PDF-ka zas pohodlne rozdelíte súbor do tabuľky.

Hromadné vkladanie položiek priamo do rozpočtu

Ak tabuľka, ktorú potrebujete nahrať do programu, nemá už na prvý pohľad žiadnu predpísanú štruktúru, oceníte hromadné vkladanie položiek. Jednoduchým kopírovaním a vkladaním ľahko nahráte akékoľvek položky.

Uvažujete nad programom CENKROS 4?

CENKROS 4 vám okrem importovania rozpočtov pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte 30 dní zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmoCenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty