Menu
  1. CENKROS
  2. Sledovanie stavby

Sledovanie stavby

Náklady vás už neprekvapia. V CENKROSE 4 pohodlne sledujete a porovnávate plánované náklady so skutočnými. Poľahky skontrolujete vývoj nákladov na stavbe podľa výrobného plánu.

Náklady a výnosy pod kontrolou aj počas realizácie

Získajte prehľad o nákladoch už v prípravnej fáze danej stavby. Náklady pod kontrolou udržíte počas celej realizácie pomocou Sledovania stavby.

Prepojenie s účtovníctvom

Váš účtovný program jednoducho prepojíte so stavebným softvérom CENKROSOM 4. Následne sa doklady prenášajú priamo do CENKROSU 4. Priebežne môžete sledovať náklady na jednotlivé položky, či už materiály, mzdy, stroje alebo subdodávky. Pre ešte lepší prehľad si zobrazíte podrobné členenie k jednotlivým nákladom. Program prepojíte lokálne s účtovnými softvérmi Pohoda, Money a OMEGA, tá podporuje aj SQL.

Spoznajte CENKROS 4

CENKROS 4 vám okrem sledovania stavby pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmo

Cenník

Často kladené otázky

Pozrite si, na čo sa najčastejšie pýtajú používatelia programu CENKROS 4.

KROS Academy

Máme pre vás kopec užitočných informácií, ktoré vám pomôžu pri práci. Vyberte si z ponuky školení, videonávodov alebo si dohodnite školenie na mieru.

Info KROS

Novinky v stavebníctve, tipy a dôležité informácie o zmenách v legislatíve nájdete priamo v programe. Ako prví sa dozviete aj o našich akciách a zľavách.

Balík podpory

S balíkom podpory si môžete CENKROS 4 aktualizovať a využívať službu HOTLINE. Doprajte si aj všetky prémiové funkcie.

Zatriedenie nákladov

Sledujte náklady čo najpresnejšie a efektívne. Stačí ak priradíte správne výnosové a nákladové účty pred začiatkom sledovania, čím zabezpečíte presné výsledky v sledovaní stavby.

Dodatočná evidencia nákladov

Vznikajú vám náklady, ktoré nie sú v účtovníctve? Zadajte ich manuálne v Sledovaní stavby.

Predpoklady využitia

Naplánujte si náklady, prípadne rozdeľte zákazku v kalkulácii na vlastné práce a subdodávky aj s priradením dodávateľov. Účtujte na konkrétnu zákazku a priebežne všetky náklady. Splníte tým základné predpoklady na efektívne využitie Sledovania stavby.

Uvažujete nad programom CENKROS 4?

CENKROS 4 vám okrem sledovania stavby pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmoCenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty