Menu
  1. HYPO
  2. Hypocad

HYPOCAD

Jednoduché kreslenie pôdorysov

Hľadáte rýchly nástroj na kreslenie jednoduchých pôdorysov pre rodinné domy, chaty, garáže, drobné stavby, byty či nebytové priestory? Modul HYPOCAD v programe HYPO je pre vás ako stvorený.

Vyskúšajte zadarmo

Cenník

S modulom HYPOCAD ľahko nakreslíte pôdorysy stavebných objektov vrátane inžinierskych sietí. Výkresy importujete a exportujete v rôznych formátoch. K dispozícii sú aj vzorové pôdorysy bežných panelových domov.

 

Formát výkresov

Ľahko si zvolíte formát výkresu a mierku, v akej chcete kresliť. Automaticky je prednastavený formát výkresu A4 a mierka pre byty a nebytové priestory 1:100, pre rodinné domy a ostatné objekty 1:200.

 

Knižnica objektov

V ľavej ponukovej lište nájdete aj objekty do kúpeľne a kuchyne, ktoré môžete po vložení do výkresu meniť, otáčať aj premiestňovať.

 

Kótovanie

Nastavením automatického kótovania HYPO kótuje zvislo aj vodorovne všetky kreslené prvky vrátane otvorov (okná, dvere). Kótovanie kedykoľvek vypnete a opätovne zapnete.

 

Tlač a export pôdorysov

Dokončený pôdorys vytlačíte priamo z programu a vložíte do tlačenej formy znaleckého posudku alebo pôdorys vyexportujete vo formáte JPG, PNG, GIF alebo PDF a odovzdáte ho s posudkom na CD.

 

Kreslenie pôdorysov

V HYPOCADE kreslíte pôdorys vždy do vybratého objektu. K jednému objektu dokonca uložíte aj viac pôdorysov. Napríklad pre rodinný dom samostatne uložíte nakreslený pôdorys 1. a 2. nadzemného podlažia.

 

Ovládanie a popisy

Jednoduché intuitívne ovládanie šité na mieru pre prácu znalca si zamilujete. Do výkresu vložíte popisy na vybraté miesto v zvolenom fonte, veľkosti či type.

HYPO vám pomôže pri ohodnocovaní nehnuteľností a uľahčí tak každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vytvorte zadarmo až 10 posudkov.

Vyskúšajte zadarmo Cenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty