Menu
  1. HYPO
  2. Správa posudkov

Správa posudkov

Kopírovanie, zálohovanie, import a export posudkov aj s prílohami ako listy vlastníctva, mapy či fotky zvládnete v znaleckom programe HYPO na pár klikov.

Vyskúšajte zadarmo

Cenník

Chcete mať istotu, že sú vaše posudky v bezpečí? Potrebujete ich zálohovať? Alebo musíte rýchlo napáliť posudok na CD a odovzdať ho napríklad banke? S modulom Správa posudkov to pôjde ako po masle. Posudky ľahko premenujete, skopírujete i vymažete na jednom mieste.

 

Zálohovanie posudkov

Archivujte pravidelne svoje dáta priamo programe HYPO. Predídete tak možným nepríjemnostiam v prípade zlyhania počítača alebo harddisku. Pravidelné zálohovanie si pohodlne nastavíte v intervaloch podľa vlastných preferencií. Zvolíte si aj to, či má HYPO zálohovať posudky zo všetkých, alebo iba vybraných rokov.

 

Napaľovanie posudkov

Okrem samotného posudku ľahko napálite na CD aj ďalšie súvisiace dokumenty ako objednávka, list vlastníctva, fotky objektu, nákres pôdorysu či rezu stavby. Pri napaľovaní viacerých označených posudkov na CD sa každý posudok aj s prílohami napáli do samostatného adresára.

 

Test čitateľnosti

Využite test čitateľnosti v prípade, ak sa posudok nedá otvoriť alebo sa v ňom zobrazujú chyby. HYPO skontroluje posudok a informuje vás, či je posudok čitateľný alebo nie.

HYPO vám pomôže pri ohodnocovaní nehnuteľností a uľahčí tak každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vytvorte zadarmo až 10 posudkov.

Vyskúšajte zadarmo Cenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty