Menu
  1. HYPO
  2. Vzorové texty a popisy

Vzorové texty a popisy

Vďaka vzorovým textom pre úvodné kapitoly, popisom bežných konštrukčných sústav a rodinných domov automaticky generovaných z tvorby rozpočtového ukazovateľa, ušetríte množstvo času.

Vyskúšajte zadarmo

Cenník

Začínate s programom HYPO a nechce sa vám zadávať celé texty do úvodných kapitol? Nemienite ani strácať čas popisom bežných konštrukčných sústav a rodinných domov? A čo tak mať vlastnú knižnicu textov, ktoré často používate? Vzorové texty, ktoré sme pre vás vytvorili podľa platnej legislatívy, budú pre vás tým pravým orechovým.

 

Vzorové texty

Pre zjednodušenie a urýchlenie tvorby textových častí posudku nájdete v programe HYPO databázu používateľských textov, ktorá obsahuje najčastejšie používané texty. Z databázy si pri zostavovaní posudku jednoducho vyberiete potrebný text a vložíte ho do posudku. Databáza je prepojená s popisovacím formulárom, do ktorého texty vpíšete.

 

Vlastné texty

Podľa vlastných potrieb si postupne vytvoríte databázu používateľských textov. Pre každý typ textu (texty pre prvú kapitolu, popis rodinných domov…) je v programe uložených niekoľko variantov. Do databázy jednoducho pridáte nový variant alebo zrušíte ten, ktorý nepoužívate. Databázu využijete najmä pri podobných textoch, ktoré s malými obmenami používate vo viacerých posudkoch.

 

Databáza vzorcov

Priamo v programe nájdete zakomponovanú databázu obrázkov a vzorcov geometrických útvarov a základných typov striech. Pomôže vám pri výpočte obstavaného priestoru stavby. Ľahko si v nej vyberiete prednastavený vzorec alebo si vytvoríte vlastný vzorec.

HYPO vám pomôže pri ohodnocovaní nehnuteľností a uľahčí tak každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vytvorte zadarmo až 10 posudkov.

Vyskúšajte zadarmo Cenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty