Menu

Bezplatná konferencia:
Digitálne účtovníctvo v praxi

5. október 2023 | 9:00 – 12:15 | Online

Digitálne účtovníctvo je účtovníctvom 21. storočia. Prestaňme ho spolu vnímať ako „nutné zlo“. Prihláste sa na bezplatnú konferenciu a objavte s nami čaro automatizácie a rýchlosti spracovania kvanta dát.

Odovzdáme vám rady a tipy, ako si nastaviť digitálne účtovníctvo s dôrazom na dodržanie a splnenie legislatívnych požiadaviek. Prezradíme, čo priniesla prax z pohľadu podnikateľa, účtovnej firmy, daňového poradcu, banky aj KROSU ako tvorcu účtovného softvéru.

Prihlásiť sa zadarmo

Program konferencie

}

9:00 - 9:15

Príhovor

}

9:15 - 10:35

Diskusia na tému: Účtovníctvo 21. storočia

Digitalizácia účtovníctva je tu s nami už nejaký ten piatok. Čo priniesla v praxi? Pozrieme sa na to z každého uhla. Bankový sektor zastreší Tatra banka, podnikateľský sektor firma ……, skúsenosti účtovnej firmy predstaví spoločnosť K+K consulting, nebude chýbať ani pohľad daňového poradcu z KPMG a KROSU ako tvorcu softvéru.

}

10:35 - 10:45

Prestávka

}

10:45 - 12:15

Zoznámte sa: KROS Digitálna kancelária

Dajte si rande s KROS Digitálnou kanceláriou a spoznajte jej šikovné funkcie. Zbaví vás kopy papierov, ušetrí kopec priestoru na skladovanie šanónov i čas strávený pri účtovaní dokladov. Samozrejme v súlade s platnou legislatívou.

Čo všetko sa dozviete:

  • Čo je KROS Digitálna kancelária.
  • Aké sú výhody KROS Digitálnej kancelárie.
  • Ako automaticky sťahovať bankové pohyby a párovať úhrady s dokladmi.
  • Aktuálne novinky (bločky, banky, ručné úhrady, prehľady, štítky, automatické spracovanie faktúr, hromadné nahrávanie príloh, generovanie QR kódov).
  • Pripravované novinky (sťahovanie bankových pohybov do OMEGY, úhrady dokladov cez Premium API, importy do iných softvérov).
Náš tip

Digitálne účtovníctvo je realitou

Majte všetky dokumenty na jednom mieste. Objavte Digitálnu kanceláriu. 

Zistiť viac

Hostia konferencie

Marek Masaryk

Marek Masaryk

KPMG

Michal Fiala

Michal Fiala

K+K consulting

Erik Tóth

Erik Tóth

Tatra banka

XY PODNIKATEĽ

XY PODNIKATEĽ

PODNIKATEĽ

Radoslav Králik

Radoslav Králik

Kros

Registrácia

Prihláste sa a sledujte online konferenciu zdarma


 

KROS a. s. spracúva vaše osobné údaje za účelom vybavenia vašej požiadavky a v rozsahu, ktorý je nevyhnutný pre riešenie požiadavky. Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmi po dobu platnosti požiadavky a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Viac o ochrane osobných údajov.

KROS
O nás
Blog
Kontakty