Menu

26. 5. – 3. 6. 2021

LEGISLATÍVA   •   ONLINE RIEŠENIA   •   eFAKTÚRY

Daňová poradkyňa     •    Digitálne stavebníctvo    •    Doba e-shopová

Stage pre
účtovníkov a mzdárov

Stage pre
podnikateľov

Stage pre
stavbárov

Zóna 1 na 1
Online konzultácie

Spíkri a hostia festivalu

Toško Beran

Toško Beran

Riaditeľ odboru legislatívy finančnej správy a správy daní MF SR

Od roku 2007 pracoval na Ministerstve financií SR. Prešiel rôznymi pozíciami v odbore legislatívy finančnej správy, správy daní a odboru priamych daní. Od roku 2016 je predsedom pracovnej skupiny pre daňové otázky v Rade EÚ a podpredseda pracovnej skupiny pre kódex správania (zdanenie právnických osôb). V roku 2020 sa stal viceprezidentom Finančného riaditeľstva SR. V súčasnosti pracuje na Ministerstve financií ako riaditeľ odboru legislatívy finančnej správy a správy daní.

Andrej Révay

Andrej Révay

Prezident Slovenská asociácia finančníkov - SAF

Má dlhoročné skúsenosti s aplikovaním informačných systémov v štátnej správe a v bankách. Bol zakladajúcim akcionárom softvérovej firmy AXASOFT v ktorej pôsobil aj ako finančný riaditeľ. V roku 1996 sa aktívne zúčastnil procesu založenia Slovenskej asociácie podnikových finančníkov (SAF), v ktorej bol členom Správnej rady. Od roku 2004 je jej prezidentom. Je členom správnej rady Európskej asociácie podnikových treasury (EACT) a členom Vedeckej rady Fakulty podnikového manažmentu EU v Bratislave.

Bohumila Tauchmanová

Bohumila Tauchmanová

Podnikateľka a občianska aktivistka

Špecializuje sa na poradenstvo a realizáciu projektov spoločenskej zodpovednosti. Je autorkou národných vzdelávacích projektov Kvalita z našich regiónov, Pýtajme si slovenské, Na veku záleží, Odpad je surovina a Remeslo má zlaté dno. Momentálne sa venuje dokončeniu vzdelávacieho muzikálu pre deti a mládež Odpad je poklad. Je členkou predstavenstva Zväzu obchodu Slovenskej republiky a zakladajúcou členkou Vidieckej platformy. V rokoch 2013, 2017 bola nominovaná na ocenenie Krištáľové krídlo v kategórii Hospodárstvo.

Radek Hudák

Radek Hudák

Shoptet, CMO & Head of Partnership

Radek má na starosti všetko, čo sa točí okolo marketingu, ako aj partnerský program vzťahy s agentúrami a developermi. Baví ho online marketing a veci okolo startupov. Svoje skúsenosti zbieral napríklad aj pri vedení marketingu na Zľavomate. Vraj, „kto neumí, tak učí“, preto často o online marketingu aj prednáša.
Pavel Kročák

Pavel Kročák

Partnerská sieť, Balíkobot

Pavel sa v e-commerce pohybuje od roku 2012. Najskôr prostredníctvom porovnávača cien pomáhal e-shopistom k tomu, aby mali viac objednávok. Dnes im pomáha s expedíciou. Aktuálne pracuje na tom, aby sa služba Balíkobot dala ovládať priamo zo systémov, kde expedient pracuje s objednávkami a nemusel sa tak prihlasovať do aplikácií tretích strán.
Juraj Ontko

Juraj Ontko

Associate Partner Indirect Tax, Ernst & Young, s. r.o.

Výkonný riaditeľ pre nepriame dane Ernst & Young, s bohatou praxou v daňovom poradenstve. Má dlhoročné skúsenosti v oblasti nepriamych daní, daňového poradenstva a výskumu. Zameriava sa na internú kontrolu kvality a rizík a na rozvoj a poradenstvo podnikateľom. Vyštudoval Ekonomickú univerzitu v Bratislave, je členom Slovenskej komory daňových poradcov, Výboru pre nepriame dane.
Katarína Synáková

Katarína Synáková

Daňová poradkyňa

Dane a účtovníctvo sú neodmysliteľnou súčasťou jej profesijného života. Vždy od vás rada počuje, že na legislatívu v softvéroch od KROSU sa môžete spoľahnúť. Jej lektorské zručnosti vysvetlia zložité témy zrozumiteľne pre každého. Odbornými vedomosťami prispieva do časopisu KROS NEWS a legislatívnych infospráv. Je členkou Slovenskej komory daňových poradcov.
Katarína Danajovičová

Katarína Danajovičová

DAZAP, s.r.o., konateľ spoločnosti

Viac ako 16 rokov sa venuje vedeniu účtovníctva a poradenstvu v oblasti daní a odvodov. Svoje dlhoročné skúseností zúročila pri založení spoločnosti DAZAP. Je aktívnou autorkou odborných článkov v účtovnej, daňovej a mzdovej oblasti. Stala sa predsedníčkou novovzniknutého Inštitútu sociálneho a zdravotného poistenia zriadeného za účelom zúčastňovania sa na legislatívnych a novelizačných procesoch zákonov o sociálnom a zdravotnom poistení.

Erik Tóth

Erik Tóth

Vedúci tímu Open banking, Tatra banka, a.s.

Erik má na starosti tvorbu a rozvoj stratégie v oblasti otvoreného bankovníctva. Vedie tím, ktorý je zodpovedný za vývoj API rozhraní, ktoré umožňujú klientom aj neklientom banky pristupovať k produktom a službám banky cez externé prostredie. Takýmto riešením je aj služba Premium API, ktorá umožňuje prístup k pohybom a zostatkom na účte priamo z účtovného systému. Cieľom je, aby Tatra banka bola najotvorenejšou slovenskou bankou.

Michal Král

Michal Král

CEO Pricemania.sk

Michal je zakladateľom popredného vyhľadávača tovaru Pricemania. V roku 2013 založil vzdelávací program pre e-commerce pod názov Pricemania Academy, v rámci ktorého top experti z praxe odovzdávajú skúsenosti majiteľom a marketérom . Michal realizuje konzultácie a dlhodobý mentoring pre ľudí, ktorý chcú byť úspešní v on-line podnikaní. Je autorom úspešného e-booku “13 najčastejších chýb e-shopov”. Michalovou víziou a zároveň snom je urobiť zo Slovenska špičku e-commerce v regióne.
Lucia Pohanková

Lucia Pohanková

Zakladateľka modernej účtovnej firmy

Vyštudovala odbor Účtovníctvo a audítorstvo na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Spolu s manželom vedie rodinnú účtovnú spoločnosť DUOFin, s.r.o. Spracovaniu účtovníctva malých a stredných podnikov sa venuje už viac ako 10 rokov. Zastáva názor, že klient by nemal platiť za hodiny manuálneho prepisovania údajov, ale za pridanú hodnotu, ktorú môže dobrý účtovník priniesť jeho firme. S nadšením vyhľadáva nové možnosti automatizácie procesov v účtovníctve.
Anton Dano

Anton Dano

Segmentový manažér pre malých a stredných firemných klientov, Tatra banka, a.s.

Tono má v banke na starosti tvorbu, rozvoj a implementáciu stratégie pre živnostníkov, malých a stredných podnikateľov s obratom do 5 mil. Eur. Taktiež koordinuje a dohliada na jednotlivé aktivity, ktoré pripravuje banka pre podnikateľov tak, aby im na konci dňa pomohla zjednodušiť podnikateľský život. Jeho typickou vlastnosťou je robiť veci naplno a touto vlastnosťou infikuje svojich kolegov v banke, s cieľom prinášať neustále inovácie, ktoré pomôžu podnikateľom napredovať.
Marek Polic

Marek Polic

Garant ekonomických programov, KROS a.s.

Marek je člen vedenia spoločnosti KROS. Vo svojich rukách drží smerovanie ekonomických programov. Cieľ má jasný – spokojný zákazník 21.storočia. Je nadšencom digitalizácie a umelej inteligencie a webových riešení. Chce prinášať riešenia, ktoré výrazným spôsobom uľahčia prácu a život podnikateľom. V súčasnosti s Martinom Spanom pracuje na knihe Nebojím sa podnikať.

Iveta Demčáková

Iveta Demčáková

Audítorka

Celý život, od svojich 18 rokov, je ako sama vtipne hovorí, „uväznená“ v účtovníctve. Dlhé roky pôsobí v riadení audítorského tímu pre súkromné aj štátne obchodné spoločnosti. Zameriava sa najmä na riadenie výrobných procesov a controlling v rôznych výrobných oblastiach ako strojárenstvo, energetika, chémia, textil, ale aj v odvetviach ako lesníctvo, poľnohospodárstvo či služby, kde má viac ako 30-ročnú prax.
Jana Haderková

Jana Haderková

Riaditeľka KROS a. s.

Janka patrí v KROSE medzi stálice. Začínala v časoch, keď mala firma 50 zamestnancov. Prešla si cez pozíciu testerky, vedúcej vývoja, agilnej koučky až po súčasnú rolu kapitánky krosáckej lode s 240 ľuďmi. Jej poslaním je budovať firemné prostredie tak, aby každý mohol prispieť tým, čo mu ide najlepšie a navyše s ľuďmi, ktorých má rád. Aby KROSÁCI chodili do práce preto, že chcú a dáva im to vyšší zmysel. Len vďaka takýmto ľuďom môže KROS prinášať mimoriadne softvéry a služby zákazníkom.

Martin Spano

Martin Spano

Počítačový vedec a popularizátor umelej inteligencie

Prednáša na technologických konferenciách a aktívne sa zapája do verejnej diskusie o umelej inteligencii. Je autorom elektronickej knihy Umelá inteligencia v orechovej škrupinke, ktorá sa stala bestsellerom na AMAZON.com. V súčasnosti spolu s Marekom Policom z KROSU pracuje na knihe Nebojím sa podnikať.

Matej Repa

Matej Repa

Business Development Manager

Matej pracuje ako Business Development Manager v spoločnosti CRIF – Slovak Credit Bureau. Na starosti má oblasť Business informations pre sektor priemyslu a služieb. Rovnako má pod palcom aj oblasť zberu platobných informácií – register REPI /register platobných informácií/.
Milan Seliak

Milan Seliak

Konzultant programu ONIX

Manažér s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti riadenia a predaja. Viac ako 20 rokov sa venuje podnikateľskému prostrediu v oblasti B2B dát. Je aktívny vo viacerých asociáciách a pôsobí tiež ako Brand Cauncil v Superbrand. Cíti sa pohodlne v práci, ktorá dáva zmysel a má úžitok pre zákazníka a zamestnávateľa. Presne takúto našiel v KROSE, kde spolu so zákazníkmi vytvára informačný systém šitý pre ich potreby.
Andrea Kuchtová

Andrea Kuchtová

Majiteľka kozmetickej značky Andreine

Ako 15 ročná si do školy so sebou nosila žehličku na vlasy, keby niečo. Z tmavovlásky sa stala blond. Až kým jej vlasy nepovedali stop. Majiteľka prírodnej vlasovej kozmetiky Andreine, ktorá vie, čo na vlasy funguje. Po radu si k nej chodí viac ako 53 000 sledovateľov na Instagrame. Andreine je slovenská kozmetika bez škodlivých a chemických látok, netestovaná na zvieratách.
Miroslav Tománek

Miroslav Tománek

Obchodný riaditeľ BARTECH SLOVAKIA

Vo firme BARTECH SLOVAKIA pôsobí od roku 2006. Počas 15 rokov sa z pozície obchodného zástupcu prepracoval k riadeniu projektov až po súčasnú pozíciu obchodného riaditeľa. Víziou firmy je progresívne pristupovať k potrebám zákazníka a byť lídrom v oblasti automatickej identifikácie. S riešením MODO prinášajú zrýchlenie a spresnenie skladových operácií.
Ivana Jandzíková

Ivana Jandzíková

Business product owner

Ivana pracuje v KROSE od roku 2011. Počas pôsobenia na konzultáciách k programu OMEGA mala možnosť spoznať a navnímať potreby zákazníkov. Svoje skúsenosti teraz úročí na pozícii Bussiness product owner. Jej cieľom je prinášať inovatívne riešenia do obchodovania a vytvárať zaujímavé spolupráce, ktoré budú podporovať celkový úspech ekonomických programov od Krosu. Officeovú prácu vo voľnom čase vyvažuje adrenalínovým horským bicyklovaním.
KROS
O nás
Blog
Kontakty