Menu
  1. OLYMP
  2. Personalistika

Personalistika s OLYMPOM

Potrebujete prehľad v osobných, rodinných, pracovných či mzdových údajoch zamestnancov? Mzdový softvér OLYMP ich umožňuje evidovať na jednom mieste a pri výpočte výplat zohľadňuje personálne a mzdové nastavenie u každého zamestnanca individuálne.

Vyskúšajte zadarmoCenník

Pracovné vzťahy

Máte vo firme zamestnancov na HPP, dohodu či dokonca štatutárov? So mzdovým softvérom OLYMPOM tieto pracovné vzťahy spracujete vždy podľa platnej legislatívy, či už pre súkromný sektor alebo verejnú správu. Uľahčite si život vytvorením šablón pracovných pomerov, pomocou ktorých môžete rovnaké pracovné vzťahy využívať opakovane.

Pracovné kalendáre

Lámete si každý mesiac hlavu nad fondom pracovného času? Pracovný kalendár, ktorý sleduje časový fond, je pre OLYMP samozrejmosťou. Bez zdĺhavých úvah vytvoríte pracovný kalendár pre dohodára aj zmenového zamestnanca.

Vzdelanie

Vychutnajte si prehľadnú evidenciu o dosiahnutom vzdelaní, absolvovaných školeniach, dokladoch, či jazykových schopnostiach zamestnancov na jednom mieste v našom mzdovom programe.

Program OLYMP vám okrem výpočtu miezd pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám tak každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšajte zadarmoCenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty