Menu

ALFA plus 9.30.00

Top novinky verzie 9.30.00

>

Prenos daňovej povinnosti a iná sadzba DPH (od verzie 9.30)

Evidujete záväzky s tuzemským prenosom daňovej povinnosti a inou sadzbou DPH? V novej verzii zaevidujete takýto typ záväzku použitím nového typu dokladu Prenos daňovej povinnosti a iná sadzba DPH.
>

Legislatívna zmena DPFO (od verzie 9.20)

V programe bolo zapracované Daňové priznanie k dani z príjmov fyzickej osoby typ A a typ B platné pre rok 2017. Daňové priznanie typ B môžete vyexportovať a podať elektronicky.
>

Nové tlačivo daňového priznania k DPH (od verzie 9.10)

Už za január 2018 je potrebné Daňové priznanie k DPH podať na novom tlačive. Môžete ho jednoducho podať elektronicky alebo vytlačiť na platnom formulári.
>

Daňová a odvodová kalkulačka (od verzie 9.00)

Ak aj Vy každý rok zložito vypočítavate, akú sumu odvodov budete platiť v ďalšom roku, máme pre Vás riešenie. Odvodová kalkulačka predpokladané odvody vypočíta za Vás.

Ostatné novinky verzie 9.30.00

  • Evidujete záväzky s tuzemským prenosom daňovej povinnosti a inou sadzbou DPH? V novej verzii zaevidujete takýto typ záväzku použitím nového typu dokladu Prenos daňovej povinnosti a iná sadzba DPH.
  • Pre prácu s daňovými priznaniami je odteraz možné nastaviť prístupové práva užívateľom. Uvedené zmeny v programe boli zapracované z dôvodu pripravovanej legislatívy GDPR týkajúcej sa ochrany osobných údajov.
  • V stĺpcoch a členeniach peňažného denníka pre Odvody do fondov si môžete nastaviť smerovanie súm odvodov do daňového priznania.
  • Opravili sme chybu, ktorá mohla vzniknúť pri opakovanom výbere záväzku do prevodného príkazu.
Zdieľať
KROS
O nás
Blog
Kontakty