Nová éra predaja CENKROSU 4

Poznáte to, máte doma televíziu alebo internet od providera, ktorému platíte vopred dohodnutú sumu. Rovnako to funguje aj pri paušále za mobil. Nič nezvyčajné. A predstavte si, že odteraz bude takto fungovať aj váš softvér. S CENKROSOM 4 to je od 1. 12. 2019 realita. Objavte množstvo výhod, ktoré vám to prinesie.

Ide to aj bez vysokej investície

Každý, kto začína podnikať vie, že prvotné náklady na rozbehnutie vlastného biznisu bývajú veľké. Začínajúci podnikatelia obracajú každé jedno euro a precízne zvažujú väčšie počiatočné investície. Patríte medzi nich? Tak vám určite príde vhod ušetriť peknú čiastku za softvér a zaobstarať si ho bez vysokej vstupnej investície. S kúpou stavebného softvéru CENKROS 4 rozbehnete svoje podnikanie jednoduchšie a lacnejšie. Nemusíte jednorazovo zaplatiť vysokú sumu za celý program a následne ho aktualizovať, ale zaplatíte polročne alebo ročne menšie finančné čiastky a program využívate hneď.

Raz vyskúšate a neoľutujete

Nemusíte si byť hneď istí, či budete CENKROS 4 využívať dlhodobo. Program si kupujete na 6 alebo 12 mesiacov. Za ten čas si ho vyskúšate a sami sa rozhodnete, či v jeho využívaní budete pokračovať aj naďalej.

Spoľahnite sa na odborné poradenstvo

Zmenou systému kúpy na kratšie časové obdobie o nič neprídete. S kúpou programu získate aj profesionálne poradenstvo. Do práce vás zaučia naši konzultanti, na ktorých sa môžete kedykoľvek obrátiť. Vybrať si môžete zo širokej ponuky vzdelávačiek v rámci KROS Academy

Licenciu zmeníte jednoduchšie

Aj vy mávate nárazové zákazky, kedy by sa vám zišla licencia pre ďalšieho pracovníka? Na túto situáciu je predaj na kratšie obdobie úplne ideálny. Na 6 mesiacov si program kúpite aj pre svojho kolegu. Po hektickom období už program nepotrebujete? Nevadí, kúpu zrealizujete až keď budete program opäť potrebovať. Program si môžete aj jednoducho rozšíriť na rozsah, ktorý aktuálne využijete.

Ako to funguje?

Úplne jednoducho. Vyberiete si kúpu programu na 6 alebo 12 mesiacov a vyplníte objednávku. Následne môžete program plnohodnotne používať. S kúpou programu získavate aj Balík podpory platný na celé obdobie zakúpenia programu. 14 dní pred koncom trvania vás program upozorní na blížiaci sa koniec platnosti. Potom sa stačí len prekliknúť do Zóny pre klienta a kúpu si pohodlne obnovíte.

Že to v KROSE nie je novinka?

Veru, na podobnom princípe si už dlhšiu dobu môžete prenajať aj softvéry ALFA plus na vedenie jednoduchého účtovníctva, OMEGU pre podvojné účtovníctvo a OLYMP na spracovanie miezd a personalistiky. Pri týchto programoch je kúpa dostupná na 3 alebo 12 mesiacov.

Idete do toho?

Chcete si aj vy užívať všetky výhody kúpy programu na pol roka alebo na 1 rok? Všetky dôležité informácie sa dozviete na stránke cenníka CENKROS 4 alebo sa nám ozvite e-mailom na cenkros@kros.sk, prípadne telefonicky na čísle 041/70 71 031.


Súvisiace témy k článku:
Komentáre k článku:
KROS
3 Shares
Copy link