Menu

KROS účet: Nová zákaznícka aplikácia

U nás v KROSE radi veci zjednodušujeme. A vylepšujeme. Pretože svet vonku vie byť občas komplikovaný, snažíme sa uľahčiť vám ho tam, kde môžeme. Takýto jednoduchý príbeh je aj za novou zákazníckou aplikáciou KROS účet.

Vyskúšať KROS účet

Čo prináša KROS účet?

Jednoduchosť. Jeden účet, jedno používateľské meno a jedno heslo. KROS účet spája výhody jednotného prístupu k vašim produktom s vašou osobnou zákazníckou zónou.

Vďaka KROS účtu budete mať prístup ku všetkým našim aplikáciám, ako napríklad MyJob, ELIS či nová webová fakturácia. Rovnakým prístupom sa v budúcnosti dostanete aj k aplikáciám z nového online riešenia, ktoré vyvíjame. Podobne, ako ste zvyknutí pri Google účte.

Osobná zákaznícka zóna

KROS účet, ako nástupca Zóny pre klienta, však navyše prináša niečo viac. Vašu osobnú zónu. Jednoducho si v ňom obnovíte Balík podpory k vášmu programu alebo zakúpite nové produkty a služby. Viete si pozrieť rozsah licencie a rozšíriť si ju podľa potreby priamo z KROS účtu.

V záložke Doklady vás čaká história dokladov s možnosťou filtrovania podľa rokov, produktov, typu dokladu či uhradenosti. Neuhradené predfaktúry viete uhradiť pohodlne priamo z aplikácie.

Vaša KROS Academy

Objavujte ďalšie produkty a služby, sledujte videoškolenia, pozrite si prehľad vzdelávacích aktivít vo vašej KROS Academy a užívajte všetky benefity KROS účtu. Dostupné aj na mobile či tablete. Všetky videoškolenia si tak môžete vychutnať aj z pohodlia domova. Zákazníci s Balíkom podpory ŠTANDARD a PRÉMIUM si v časti KROS NEWS nájdu históriu všetkých čísel nášho legislatívneho časopisu.

Čo potrebujete na vytvorenie KROS účtu?

Ak ešte nemáte vytvorený KROS účet, nachystajte si vašu e-mailovú adresu, vymyslite nové heslo, nastavte stopky na 5 minút a aktivujte si ho teraz. A máte hotovo. Veríme, že vám bude dobre slúžiť. Za tie zvyšné tri minúty si môžete uvariť dobrú kávu.

Vyskúšať KROS účet

Zdieľať
Súvisiace témy k článku
KROS
O nás
Blog
Kontakty