Menu

Nové číslo KROS NEWS 3/2021 pre OLYMP: Práca počas karanténnej PN

KROS NEWS

Objavte KROS NEWS
v nových Balíkoch podpory

Konečne sme sa dočkali slnečných dní, a preto aj práca na najnovšom vydaní legislatívneho časopisu KROS NEWS pre používateľov softvéru OLYMP nám ide ešte viac odruky. Už budúci utorok si budete môcť prečítať množstvo hodnotných článkov, ktoré pre vás práve finalizujeme.

Dovolenka alebo home office počas karantény

Mimoriadne opatrenia z dôvodu zastavenia šírenia nákazy COVID-19 významne zasahujú aj do pracovnoprávnych vzťahov zamestnancov. Často sa napríklad stáva, že zamestnanec je uznaný za dočasne práce neschopného kvôli karanténe, ale počas tohto obdobia čerpá dovolenku alebo vykonáva prácu z domácnosti. Čo na to hovoria paragrafy sa dočítate v novom čísle časopisu KROS NEWS. Posvietime si aj na odvody zamestnanca počas karantény, nové čestné vyhlásenie a chýbať nebude ani tip pre mzdárku k zaevidovaniu v OLYMPE.

V čísle 3/2021 sme pre vás pripravili aj témy:

 • Prekážky v práci počas pandémie
 • Skúšobná doba
 • 13. a 14. plat v roku 2021
 • Dlhodobá OČR pod lupou

  KROS NEWS nájdete v KROS účte

  Prístup k exkluzívnemu obsahu legislatívneho časopisu KROS NEWS získate s platným Balíkom podpory ŠTANDARD alebo PRÉMIUM. Stačí sa prihlásiť do svojho KROS účtu a stiahnuť si aktuálne číslo. Nájdete tam aj archív starších čísel, ku ktorým sa môžete kedykoľvek vrátiť.

  Zdieľať
  Súvisiace témy k článku
  KROS
  O nás
  Blog
  Kontakty