Menu

Nové číslo KROS NEWS 5/2020 pre OMEGU

KROS NEWS

Objavte KROS NEWS
v nových Balíkoch podpory

Ráno zaviesť rýchlo deti do školy, nezmeškať do práce, nezblázniť sa zo stále zvoniaceho telefónu, poobede sa zmeniť na učiteľa a pomáhať pri domácich úlohách z matematiky podľa Hejného metódy… A vy ste sa už stihli aklimatizovať na hektické jesenné obdobie, ktoré vystriedalo vytúženú dovolenkovú sezónu? Ak nie, určite oceníte nové číslo časopisu KROS NEWS pre používateľov programu OMEGA, ktoré vás odbremení od študovania noviniek v zákonoch. Nájdete ich v ňom ako na zlatom podnose.

Podnik v ťažkostiach

Jednou z podmienok poskytnutia štátnej pomoci pri koronakríze je, že podnik by nemal byť v ťažkostiach. Kedy sa podnik dostane do ťažkostí? Aké sú kritéria pre posúdenie, či podnik je alebo nie je v ťažkostiach? Odpovede nielen na tieto otázky sa dočítate v článku, ktorý pre vás pripravila krosácka legislatívna analytička Ing. Magda Čatlošová.

V jesennom čísle 5/2020 si tiež môžete prečítať témy:

 • Obchodovanie s použitým tovarom z pohľadu DPH
 • Zmluvná pokuta – kedy je daňovým výdavkom
 • Dočasná ochrana podnikateľov a jej účinky
 • Vrátenie DPH zo štátov EÚ

  KROS NEWS nájdete v Zóne pre klienta

  Prístup k exkluzívnemu obsahu legislatívneho časopisu KROS NEWS získate s platným Balíkom podpory ŠTANDARD alebo PRÉMIUM. Stačí sa prihlásiť do Zóny pre klienta a stiahnuť si aktuálne číslo. Nájdete tam aj archív starších čísel, ku ktorým sa môžete kedykoľvek vrátiť.

  Zdieľať
  Súvisiace témy k článku
  KROS
  O nás
  Blog
  Kontakty