Menu

Spoznajte podnikový informačný systém ONIX

Úspešná firma je ako živý organizmus. Rozvíja sa, rastie a s ňou rastú aj požiadavky na správne riadenie predaja a nákupu. Keď sa dostane do bodu, kedy ju už “krabicové” programy skôr obmedzujú ako pomáhajú, je vhodné hľadať riešenie v podobe obchodného ERP systému.

Podnikový systém si veľa manažérov predstavuje ako robustný a zložitý softvér, za ktorý firma utratí nemalé náklady pri zavedení do praxe. A majú pravdu, takéto systémy na trhu sú. Na druhej strane dnes majú firmy k dispozícii aj moderné riešenia, ktoré poskytujú rovnakú funkčnosť, no oveľa jednoduchšie prostredie a rozumné mesačné prevádzkové náklady.

Nové riešenie od KROSu

ONIX je novým, inteligentným riešením pre firmy, ktoré potrebujú efektívnejšie riadiť firemné procesy. Program ocenia najmä obchodné firmy, ktoré sa venujú zákazkovému a veľkoobchodnému predaju. Variabilita systému umožňuje ONIX prispôsobiť všetkým potrebám firmy. Ak denne riešite skladové hospodárstvo, optimálne nakupovanie tovaru, výkony jednotlivých obchodníkov, cenotvorbu alebo sledovanie termínov, v ONIXe nájdete šikovné funkcie a analýzy, ktoré vám okamžite pomôžu tieto procesy výrazne vylepšiť.

„KROS je známy ako dodávateľ ekonomických programov pre menšie firmy. Dnes však dokážeme poskytnúť moderné a pritom jednoduché riešenie aj takým firemným zákazníkom, ktorí potrebujú systém na mieru. Podnikový systém ONIX sme od začiatku navrhovali v úzkej spolupráci s našimi používateľmi tak, aby nielen skvalitnil súčasné firemné procesy, ale ich aj výrazne zefektívnil. ONIX je ako nový oblek, ktorý firme padne ako uliaty”, hovorí Ing. Peter Troják, člen predstavenstva firmy KROS.

Jednoduchý a spoľahlivý systém pre každého

Firmy majú zo zavádzania väčších zmien zvyčajne obavy, no v prípade ONIXu nie sú oprávnené. Odborní konzultanti so zákazníkom vypracujú podrobnú implementačnú štúdiu, detailne zmapujú jeho požiadavky a navrhnú najvhodnejší spôsob nasadenia ONIXu.

Používateľské prostredie ONIXu je pre koncového používateľa maximálne prehľadné a intuitívne. Pohodlne a bez dlhých školení s ním môžu pracovať aj menej skúsení zamestnanci, čo uľahčuje jeho nasadenie naprieč oddeleniami. Pre pokročilých používateľov a manažérov ONIX ponúka široké editačné možnosti, od návrhu tlačových zostáv, cez tvorbu vlastných analýz predaja a nákupu až po individuálne, pre danú firmu špecifické evidencie. Program sleduje celý obchodný cyklus zákazky, pomáha riadiť sklad a optimalizovať zásoby, vytvára pripomienky a úlohy a umožňuje oveľa lepšie plánovať.

“ONIX je používateľsky jednoduché a pritom technologicky vyspelé riešenie, ktoré vie vedeniu firmy reálne pomôcť pri dosahovaní obchodných cieľov a strategických rozhodnutí” dodáva Peter Troják.

Výhody ONIXu:

  • Efektívnejšie riadenie firmy
  • Prehľadné analýzy nákupu a predaja
  • Dokonalý prehľad nad zákazkou
  • Prepracované skladové hospodárstvo
  • Riešenie na mieru
  • Jednoduché a prehľadné používateľské prostredie

Chcete sa o Onixe dozvedieť viac? Zavolajte nám na 041/707 10 20 a my vám odpovieme na všetko, čo vás zaujíma.

Firmy, ktorým už ONIX pomáha

Samozrejme, že sme zvažovali aj iné programy. Vyhral fakt, že ONIX je rovnako ako OMEGA tiež od KROSU. Preto sme nepochybovali, že servis bude na vysokej úrovni. A nezmýlili sme sa. Všetko, čo nám bolo povedané, vždy platilo. A to je pre mňa veľké plus. Najväčší prínos je v objednávkovom module. Teraz presne vidíme, v akej fáze sa zákazka nachádza nielen u nás, ale vidíme informácie za všetky pobočky. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Ing. Róbert Kováčik
AZ FLEX, s. r. o., Veľkoobchodný predaj izolačných materiálov 

Skúšali sme rôzne systémy - niektoré boli staršie, iné novšie, ale žiadny nespĺňal všetky naše požiadavky. Všetky jednania sa vyznačovali serióznym prístupom. A preto, keď vyšla verzia s API rozhraním, bez váhania sme sa pustili do spolupráce. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Radovan Cifra
BENDR, s. r. o., Veľkoobchod s elektronikou

Mám strašne rád štatistiky. Rád porovnávam a sledujem strategické údaje firmy. Je fantastické, že teraz dokážem plánovať tovar dokonca podľa sezónnosti. A tým, že sú všetky informácie v jednej línii, ONIX pre mňa znamená neskutočné zjednodušenie práce. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Roman Hudáč
FEAST, s. r. o., Veľkoobchod so soľou

ONIXU prebehla rýchlo, s podporou na zákazníckej linke sme spokojní, vždy vyriešia naše otázky a požiadavky. ONIX hodnotím na 11 bodov z 10-tich. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Richard Masár
Landart, s. r. o., Záhradníctvo (maloobchod, e-shop)

Zavedenie nového systému ONIX nám prinieslo väčší prehľad, ale aj nadhľad nad obchodnými údajmi. Tešíme sa aj úspore času pri vytváraní faktúr a objednávok. Oceňujeme vynikajúcu podporu programu ONIX, vďaka ktorej sú prípadné problémy a chyby systému riešené takmer okamžite. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Ing. Marek Greško
TITANS freelancers, Personálna agentúra

S ONIXOM máme vždy aktuálne informácie o stave materiálov na sklade. Šetrí nám množstvo času pri výpočte spotrebovaného množstva materiálov vo výrobe. Do zavedenia ONIXU sa výpočet robil v Exceli, a to iba raz za štvrťrok. Teraz je spotreba známa okamžite. Dnes nám ONIX skutočne pomáha pri podnikaní a uľahčuje prácu. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Andrea Krajčírová
VASPO STONE, s. r. o., Výroba kamenného obkladu

Zdieľať
Súvisiace témy k článku
  
KROS
O nás
Blog
Kontakty