Menu

KROS Dev Meetup #3

Zlepšite si svoj zdrojový kód pomocou Roslyn / Automatické End-to-End testy (Cypress + Cucumber)

19. máj 2020 18:00 | online prostredníctvom platformy ZOOM

Rozhodli sme sa usporiadať meetup aj v tomto pre nás všetkých novom období. Nikoho asi neprekvapí, že tentokrát čisto online. Ak vás zaujíma, ako testujeme naše webové aplikácie alebo ako si môžete vylepšiť váš codebase pomocou Roslyn analyzérov, tak sa pridajte 19. mája cez tento link. Účasť je ako vždy ZDARMA. 

Program meetupu

}

18:00

Uvítanie

}

18:05

Zlepšite si svoj zdrojový kód pomocou Roslyn

Spíker: Jiří Činčura

Roslyn nie je čierna skrinka. Má nielen veľa bodov rozšírenia, ale tiež veľa častí a miest, ktoré môžete využiť na analýzu a pochopenie svojho kódu. Nielen to – môžete s ním tiež bezpečne rozoberať a upravovať alebo generovať kód.
}

19:00

Automatické End-to-End testy (Cypress + Cucumber)

Spíker: Marián Mikula

Viete si predstaviť vývoj moderných webových aplikácii bez End-to-End testov? My v KROSE nie. Automatické spúšťanie, spoločný jazyk celého tímu, forma online dokumentácie, to je v skratke Cypress + Cucumber.

}

20:00

Virtuálne pivo

Voľná diskusia pri dobrom pive (alebo inom obľúbenom nápoji)

O prednášajúcich 

Jiří Činčura

Nezávislý vývojár a konzultant so zameraním na dátové a business vrstvy, jazykové konštrukcie, paralelizmus a databázy. Od roku 2009 pôsobí ako odborný lektor IT školiaceho strediska GOPAS so špecializáciou na Entity Framework, asynchrónne a paralelné programovanie, cloud a Azure. Je nositeľom titulu Microsoft Most Valuable Professional. Jeho články, rady, tipy a triky si môžete prečítať na www.tabsoverspaces.com.


Marián Mikula

Senior vývojár v spoločnosti KROS a.s., kde sa venuje vývoju webových aplikácií, návrhu architektúry, vzdelávaniu vývojárov a mnohému ďalšiemu.


KROS
O nás
Blog
Kontakty