Menu

Šikovné riešenia pre prácu s faktúrami

Vystavenie a odoslanie faktúry vám vďaka ALFE plus nezaberie viac ako 2 minúty. S vyplnením údajov vám pomôžu automatické funkcie, napríklad doplnenie klienta, produktu, nastavenie DPH, či prednastavené texty.

V iKROSE vystavíte faktúry online kdekoľvek a kedykoľvek, na tablete alebo mobile, v iOS a Android appke.

Fakturujte online s novou KROS Fakturáciou

Objavte novú generáciu online fakturácie. Vystavujte faktúry kedykoľvek a kdekoľvek priamo cez webový prehliadač na počítači, tablete či mobile.

Ponúkame vám dve najpopulárnejšie riešenia pre profesionálnu fakturáciu

V tabuľkách sú uvedené mesačné ceny s DPH.

Stačia vám iba faktúry v eurách a v slovenskom jazyku?
Používajte iKROS Štart úplne zadarmo.

Akú zostavu potrebujem?

041/707 10 59

Čo hovoria naši zákazníci?

94 % zákazníkov odporúča ALFU plus.

Program ALFA plus je prehľadný, intuitívny, má skvelú podporu na HOTLINE, školenia, možnosť zadarmo ho vyskúšať a plynule prejsť na ostrú verziu, som spokojná.
Lekáreň ALFA, Mgr. Miroslava Ištvánová 
Lekáreň ALFA, Mgr. Miroslava Ištvánová
ALFU plus mám rád pre jednoduchosť používania a prehľadnosť jednotlivých položiek (fakturácia, sklad, peňažný denník). Hlavne oceňujem modul daňového priznania, kde netreba mať v podstate žiadne odborné znalosti z oblasti daní, keďže všetko je zapracované.
Ivan Krkoš  
Ivan Krkoš
ALFA plus je zrozumiteľný a ľahko ovládateľný program. Oceňujem aj výborné poradenstvo, dostatočný prísun informácií k programu aj k novelám zákonov.
Ing. Lucia Kopčáková  
Ing. Lucia Kopčáková
Program ALFA plus je zostavený vysokou odbornosťou, je spoľahlivý, ľahko sa s ním pracuje a ľahko sa ovláda. Pri legislatívnych zmenách je aktualizovaný. Program je vhodný aj pre obyčajných ľudí.
SANDY PLUS s.r.o. 
SANDY PLUS s.r.o.
KROS
Copy link