Menu

HYPO 20.50

Stiahnuť plnú verziu

Ak nemáte ešte nainštalovanú ver. 20.xx, verziu sťahujte až po uhradení preddavkovej faktúry.

Top novinky verzie 20.50

>

Hromadný výmaz v Porovnávacej metóde

Potrebujete hromadne vymazať porovnateľné nehnuteľnosti z tabuľky v porovnávacej metóde? Do tejto metódy sme pri stavbách aj pozemkoch doplnili možnosť hromadného vymazania. Stačí si pomocou klávesy CTRL označiť viac porovnateľných posudkov, alebo označením prvého záznamu a stlačením klávesy SHIT a klikom na posledný záznam označiť celú sériu. Následne sa po zvolení vymazania zmažú všetky označené záznamy.

>

Vrátenie všetkých okien do pôvodnej pozície (reset pozície)

Stáva sa Vám, že si notebook, alebo PC pripájate na rôzny počet monitorov a zrazu nevidíte všetky HYPO okná? Okná si totiž pamätajú svoju poslednú pozíciu a keď napr. odpojíte monitor, tak dané okno nevidíte a HYPO sa javí ako zamrznuté.

Pridali sme do Nastavení (v sekcii Ostatné nastavenia) tlačítko Reset pozícií okien. Po zvolení tejto funkcie sa všetky okná nastavia do stredu monitora.

>

NOVINKA: Webová (mobilná) aplikácia MOBILNÝ ZNALEC

Radi by sme Vám dali do pozornosti uvedenie BETA verzie našej novej webovej (mobilnej) aplikácie.  Aplikácia je navrhnutá ako základ budúceho riešenia a je stále otvorená Vašim nápadom a námetom na vylepšenie.

Základom aplikácie je mať poruke v teréne zoznam úloh na ktoré nezabudnúť pri obhliadke.

Možnosť robiť si priamo mobilom fotografie a ukladať ich ako prílohy k posudku.

Nadiktovať popisy a poznámky priamo v teréne do diktafónu v mobile a aplikácia ich preloží do textov, s ktorými následne môžete pracovať.

Viac sa dozviete tu: https://www.kros.sk/faq/168121/

Ostatné novinky verzie 20.50

  • MEMO: Zaokrúhlenie platieb v hotovosti od 1. júla 2022

Od 1. júla sa zavádza povinnosť zaokrúhľovať platby v hotovosti na 5 eurocentov. V aktuálnej verzii programu MEMO je zapracovaný automatický výpočet zaokrúhlenia hotovostných platieb.

V prípade, ak zadávate hotovostnú platbu (Prehľad platieb) vo formulári nájdete aj nové políčko Zaokrúhlenie a Spolu. Príjmové pokladničné doklady boli upravené o polia Zaokrúhlenie a Prijaté, ktoré sa dopočítavajú automaticky zo Sumy spolu.

Zostava Sumár platieb za zvolené obdobie je doplnená tiež o stĺpce Zaokrúhlenie a Spolu.

  • MEMO:  Vzorové vyúčtovania

Opakujú sa Vám vyúčtovania na rôzne typy objektov? Nebaví Vás ich nahadzovať stále nanovo?  Pripravili sme pre Vás možnosť uložiť si vyúčtovanie medzi vzorové vyúčtovania a následne v inom posudku si toto vyúčtovanie načítať. Vzorové vyúčtovania nájdete na záložke Položky vyúčtovania v samotnom vyúčtovaní.

Zdieľať
KROS
O nás
Blog
Kontakty