Menu

Januárové číslo KROS NEWS 1/2021 pre ALFU plus

KROS NEWS

Objavte KROS NEWS
v nových Balíkoch podpory

Nová legislatíva robí vrásky nejednému účtovníkovi. Nemusíte sa však báť, my vás v tom samých nenecháme. Pripravili sme pre vás prvé tohtoročné číslo legislatívneho časopisu KROS NEWS, čím sme odštartovali už jeho 3. ročník. Ten čas ale letí, však? Pozrite sa, aké témy vás čakajú v novoročnom vydaní.

Zmeny v daňovom priznaní motorových vozidiel za rok 2020

Zákon o dani z motorových vozidiel bol v priebehu posledného roka dvakrát novelizovaný, čo nám prinieslo niekoľko zmien. Jednou z nich je posun lehoty na podanie DPMV za rok 2020. V minulosti sa DPMV podávalo do 31. 1., za rok 2020 sa táto lehota posúva do 31. 3. 2021. Aké ďalšie legislatívne zmeny ovplyvnia daň z motorových vozidiel za rok 2020 a ako postupovať pri vyplnení DPMV v programe ALFA plus sa dočítate v novom čísle KROS NEWS.

V čísle 1/2021 sa môžete tešiť aj na témy:

 • Odpočet daňovej straty u fyzických osôb za rok 2020
 • Mikrodaňovník – stanete sa ním aj vy
 • Novinky DPH v roku 2021
 • Najčastejšie otázky pri ukončení roka

  KROS NEWS nájdete v KROS účte

  Prístup k exkluzívnemu obsahu legislatívneho časopisu KROS NEWS získate s platným Balíkom podpory ŠTANDARD alebo PRÉMIUM. Stačí sa prihlásiť do svojho KROS účtu a stiahnuť si aktuálne číslo. Nájdete tam aj archív starších čísel, ku ktorým sa môžete kedykoľvek vrátiť.

  Zdieľať
  Súvisiace témy k článku
  KROS
  O nás
  Blog
  Kontakty