Slovenskí Titani vedia, čo je dobré

Vybrali si ONIX. A aj keď nejde o starogréckych bohov, sú obrovskou posilou pre slovenskú i zahraničnú IT scénu. Veď uznajte sami, kto vám len tak za pár dní dokáže „dohodiť“ top ajťákov a naštartovať projekty? Predsa TITANS freelancers…

Zoznámte sa s TITANS freelancers

Pod mytologicky znejúcim názvom sa skrýva nezávislý poskytovateľ IT služieb v oblasti outsourcingu IT špecialistov. TITANS freelancers ponúka svoje extra svaly pre rôzne IT projekty. Je tu pre firmy, ktoré potrebujú prispôsobovať veľkosť IT kapacít, zvyšovať výkonnosť IT oddelenia alebo optimalizovať mzdové náklady. Rýchlo dokáže do tímu dosadiť vysokokvalifikovaných ajťákov. Spolupracuje s tisíckami freelancerov na Slovensku i v zahraničí.

Keď už starý systém nestačí

S rastúcim úspechom však rastú aj požiadavky na spoľahlivý informačný systém, ktorý zastreší všetko potrebné. Ako TITANS freelancers rástli, bolo potrebné pristupovať k rovnakým údajom viacerých zamestnancov v rovnakom čase. Taktiež bolo žiadúce, aby doklady v rámci jednej objednávky evidovalo viacero používateľov naraz. Aby všetko šliapalo ako švajčiarske hodinky, hľadali Titani riešenie na mieru. S týmto i mnohým ďalším im pomohol podnikový informačný systém ONIX.

Čo ONIX Titanom priniesol?

Opýtali sme sa priamo zakladateľa TITANS freelancers, Ing. Mareka Greška: Zavedenie nového systému ONIX nám prinieslo väčší prehľad, aleaj nadhľad nad obchodnými údajmi. Tešíme sa aj úspore času pri vytváraní faktúr aobjednávok. Oceňujeme vynikajúcu podporu programu ONIX, vďaka ktorej sú prípadné problémy achyby systému riešené takmer okamžite.

Výhody ONIXU v štyroch bodoch

Ak zvažujete kúpu alebo výmenu podnikového informačného systému, možno práve tieto výhody, ktoré v ONIXE vidia Titani, vám pomôžu sa rozhodnúť správne:

Z

Dohľad nad aktívnymi projektami a priebežný stav ich plnenia

Z

Práca viacerých zamestnancov na jednej objednávke

Z

Úspora času pri vytváraní faktúr a objednávok, predpripravené custom templates dokladov

Z

Vynikajúca podpora

A to nie je ani zďaleka všetko. ONIX už pomohol mnohým úspešným byť ešte úspešnejšími. Preskúmajte, ako môže pomôcť aj vašej firme.

Zistiť viac

Komentáre k článku:

Súvisiace témy k článku:
KROS
Copy link