Menu

Slovenskí Titani vedia, čo je dobré

Vybrali si ONIX. A aj keď nejde o starogréckych bohov, sú obrovskou posilou pre slovenskú i zahraničnú IT scénu. Veď uznajte sami, kto vám len tak za pár dní dokáže „dohodiť“ top ajťákov a naštartovať projekty? Predsa TITANS freelancers…

Zoznámte sa s TITANS freelancers

Pod mytologicky znejúcim názvom sa skrýva nezávislý poskytovateľ IT služieb v oblasti outsourcingu IT špecialistov. TITANS freelancers ponúka svoje extra svaly pre rôzne IT projekty. Je tu pre firmy, ktoré potrebujú prispôsobovať veľkosť IT kapacít, zvyšovať výkonnosť IT oddelenia alebo optimalizovať mzdové náklady. Rýchlo dokáže do tímu dosadiť vysokokvalifikovaných ajťákov. Spolupracuje s tisíckami freelancerov na Slovensku i v zahraničí.

Keď už starý systém nestačí

S rastúcim úspechom však rastú aj požiadavky na spoľahlivý informačný systém, ktorý zastreší všetko potrebné. Ako TITANS freelancers rástli, bolo potrebné pristupovať k rovnakým údajom viacerých zamestnancov v rovnakom čase. Taktiež bolo žiadúce, aby doklady v rámci jednej objednávky evidovalo viacero používateľov naraz. Aby všetko šliapalo ako švajčiarske hodinky, hľadali Titani riešenie na mieru. S týmto i mnohým ďalším im pomohol podnikový informačný systém ONIX.

Čo ONIX Titanom priniesol?

Opýtali sme sa priamo zakladateľa TITANS freelancers, Ing. Mareka Greška: Zavedenie nového systému ONIX nám prinieslo väčší prehľad, aleaj nadhľad nad obchodnými údajmi. Tešíme sa aj úspore času pri vytváraní faktúr aobjednávok. Oceňujeme vynikajúcu podporu programu ONIX, vďaka ktorej sú prípadné problémy achyby systému riešené takmer okamžite.

Výhody ONIXU v štyroch bodoch

Ak zvažujete kúpu alebo výmenu podnikového informačného systému, možno práve tieto výhody, ktoré v ONIXE vidia Titani, vám pomôžu sa rozhodnúť správne:

Z

Dohľad nad aktívnymi projektami a priebežný stav ich plnenia

Z

Práca viacerých zamestnancov na jednej objednávke

Z

Úspora času pri vytváraní faktúr a objednávok, predpripravené custom templates dokladov

Z

Vynikajúca podpora

Aj vás očaril ONIX?

Radi vám o ňom povieme viac. Napíšte nám, čo vás zaujíma. Čoskoro sa ozveme, zodpovieme zvedavé otázky a ochotne poradíme. Nechce sa vám otázku písať? Zavolajte nám na 041/707 10 20.

Kontaktovať

Firmy, ktorým už ONIX pomáha

Samozrejme, že sme zvažovali aj iné programy. Vyhral fakt, že ONIX je rovnako ako OMEGA tiež od KROSU. Preto sme nepochybovali, že servis bude na vysokej úrovni. A nezmýlili sme sa. Všetko, čo nám bolo povedané, vždy platilo. A to je pre mňa veľké plus. Najväčší prínos je v objednávkovom module. Teraz presne vidíme, v akej fáze sa zákazka nachádza nielen u nás, ale vidíme informácie za všetky pobočky. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Ing. Róbert Kováčik
AZ FLEX, s. r. o., Veľkoobchodný predaj izolačných materiálov 

Skúšali sme rôzne systémy - niektoré boli staršie, iné novšie, ale žiadny nespĺňal všetky naše požiadavky. Všetky jednania sa vyznačovali serióznym prístupom. A preto, keď vyšla verzia s API rozhraním, bez váhania sme sa pustili do spolupráce. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Radovan Cifra
BENDR, s. r. o., Veľkoobchod s elektronikou

Mám strašne rád štatistiky. Rád porovnávam a sledujem strategické údaje firmy. Je fantastické, že teraz dokážem plánovať tovar dokonca podľa sezónnosti. A tým, že sú všetky informácie v jednej línii, ONIX pre mňa znamená neskutočné zjednodušenie práce. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Roman Hudáč
FEAST, s. r. o., Veľkoobchod so soľou

ONIXU prebehla rýchlo, s podporou na zákazníckej linke sme spokojní, vždy vyriešia naše otázky a požiadavky. ONIX hodnotím na 11 bodov z 10-tich. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Richard Masár
Landart, s. r. o., Záhradníctvo (maloobchod, e-shop)

Zavedenie nového systému ONIX nám prinieslo väčší prehľad, ale aj nadhľad nad obchodnými údajmi. Tešíme sa aj úspore času pri vytváraní faktúr a objednávok. Oceňujeme vynikajúcu podporu programu ONIX, vďaka ktorej sú prípadné problémy a chyby systému riešené takmer okamžite. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Ing. Marek Greško
TITANS freelancers, Personálna agentúra

S ONIXOM máme vždy aktuálne informácie o stave materiálov na sklade. Šetrí nám množstvo času pri výpočte spotrebovaného množstva materiálov vo výrobe. Do zavedenia ONIXU sa výpočet robil v Exceli, a to iba raz za štvrťrok. Teraz je spotreba známa okamžite. Dnes nám ONIX skutočne pomáha pri podnikaní a uľahčuje prácu. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Andrea Krajčírová
VASPO STONE, s. r. o., Výroba kamenného obkladu

Zdieľať
Súvisiace témy k článku
KROS
O nás
Blog
Kontakty