Fakturácia v ONIXE

Fakturujte rýchlo, bezpečne a moderne. Vzhľad dokladov si upravíte podľa seba a vďaka modernému dizajnu sa odlíšite od konkurencie.

Platobná disciplína a tovar pod kontrolou

S informačným systémom ONIX hravo vystavíte dodací list, zbernú faktúru alebo čiastočnú faktúru na postupné dodanie. Nastavte zákazníkovi fakturačný kredit a jeho platobnú disciplínu máte vždy pod kontrolou. Zabránite tak vystavovaniu dokladov na partnera so slabou finančnou situáciou.

 

Dodávate tovar postupne?

Pri vystavovaní faktúry nemusíte myslieť na množstvo, ktoré ste zákazníkovi vydali. ERP systém ONIX automaticky do každej ďalšej faktúry ponúka len nevybavené položky a rozdielové množstvo.

Fakturácia na jeden klik

Vytvárate každý mesiac rovnaké faktúry? Nastavte si frekvenciu a jedným kliknutím vygenerujte doklady. Ak náhodou zabudnete, ONIX vám dá vopred vedieť, že sa blíži čas fakturácie.

Automatické ukladanie odoslaných dokladov

Po odoslaní faktúry emailom sa doklad automatický uloží do prílohy v ONIXE. Pri opakovaných zmenách na doklade ľahko zistíte, v akom formáte bola faktúra odoslaná zákazníkovi.

Kontaktujte nás

ONIX vám okrem fakturácie pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám prácu. Presvedčte sa sami. Ozvite sa nám a začnite riadiť vašu firmu efektívne.

Kontaktovať

KROS
Copy link