Menu

Fakturácia v ONIXE

Fakturujte rýchlo, bezpečne a moderne. Vzhľad dokladov si upravíte podľa seba a vďaka modernému dizajnu sa odlíšite od konkurencie.

Platobná disciplína a tovar pod kontrolou

S informačným systémom ONIX hravo vystavíte dodací list, zbernú faktúru alebo čiastočnú faktúru na postupné dodanie. Nastavte zákazníkovi fakturačný kredit a jeho platobnú disciplínu máte vždy pod kontrolou. Zabránite tak vystavovaniu dokladov na partnera so slabou finančnou situáciou.

 

Dodávate tovar postupne?

Pri vystavovaní faktúry nemusíte myslieť na množstvo, ktoré ste zákazníkovi vydali. ERP systém ONIX automaticky do každej ďalšej faktúry ponúka len nevybavené položky a rozdielové množstvo.

Fakturácia na jeden klik

Vytvárate každý mesiac rovnaké faktúry? Nastavte si frekvenciu a jedným kliknutím vygenerujte doklady. Ak náhodou zabudnete, ONIX vám dá vopred vedieť, že sa blíži čas fakturácie.

Automatické ukladanie odoslaných dokladov

Po odoslaní faktúry emailom sa doklad automatický uloží do prílohy v ONIXE. Pri opakovaných zmenách na doklade ľahko zistíte, v akom formáte bola faktúra odoslaná zákazníkovi.

Kontaktujte nás
ONIX vám okrem fakturácie pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám prácu. Presvedčte sa sami. Ozvite sa nám a začnite riadiť vašu firmu efektívne.

Kontaktovať

Firmy, ktorým už ONIX pomáha

Landart, s. r. o.

Potenciálnym zákazníkom odporúčam nešpekulovať s inými informačnými systémami. Samotná implementácia ONIXU prebehla rýchlo, s podporou na zákazníckej linke sme spokojní, vždy vyriešia naše otázky a požiadavky. ONIX hodnotím na 11 bodov z 10-tich. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Richard Masár
Landart, s. r. o.
AZ FLEX

Samozrejme, že sme zvažovali aj iné programy. Vyhral fakt, že ONIX je rovnako ako OMEGA tiež od KROSU. Preto sme nepochybovali, že servis bude na vysokej úrovni. A nezmýlili sme sa. Všetko, čo nám bolo povedané, vždy platilo. A to je pre mňa veľké plus. Najväčší prínos je v objednávkovom module. Teraz presne vidíme, v akej fáze sa zákazka nachádza nielen u nás, ale vidíme informácie za všetky pobočky. A sledovanie štatistík je neporovnateľné. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Ing. Róbert Kováčik
AZ FLEX, s. r. o.
VASPO STONE

S ONIXOM máme vždy aktuálne informácie o stave materiálov na sklade. Šetrí nám množstvo času pri výpočte spotrebovaného množstva materiálov vo výrobe. Do zavedenia ONIXU sa výpočet robil v Exceli, a to iba raz za štvrťrok. Teraz je spotreba známa okamžite. Dnes nám ONIX skutočne pomáha pri podnikaní a uľahčuje prácu. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Andrea Krajčírová
VASPO STONE, s. r. o.
FEAST

Mám strašne rád štatistiky. Rád porovnávam a sledujem strategické údaje firmy. Je fantastické, že teraz dokážem plánovať tovar dokonca podľa sezónnosti. A tým, že sú všetky informácie v jednej línii, ONIX pre mňa znamená neskutočné zjednodušenie práce. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Roman Hudáč
FEAST, s. r. o.
BENDR, s. r. o.

Skúšali sme rôzne systémy – niektoré boli staršie, iné novšie, ale žiadny nespĺňal všetky naše požiadavky. Keď som videl jednoduché rozhranie programu ONIX, hneď som si dohodol stretnutie s obchodným zástupcom, aby som sa dozvedel viac. Všetky jednania sa vyznačovali serióznym prístupom. A preto, keď vyšla verzia s API rozhraním, bez váhania sme sa pustili do spolupráce. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Radovan Cifra
BENDR, s. r. o.

KROS
O nás
Blog
Kontakty
Copy link