Skladačky v ONIXE

Evidujte jednoducho vyrobené polotovary i hotové výrobky. So skladovým modulom v ONIXE to bude hračka. Počas celého výrobného procesu presne uvidíte, ktoré časti už máte vyrobené a ktoré vám ešte chýbajú. Vďaka receptúre dokážete ľahko riadiť nákup surovín, ktoré nemáte na sklade, ale potrebujete ich na výrobu zákazky.

Automatizovaná výroba

Ste výrobná firma? Možnosť nadefinovať receptúru výrobku vám zjednoduší život. Všetky suroviny za vás automaticky vyskladní ONIX. Zároveň vám umožní hotový výrobok naskladniť ako hotový produkt a použiť ho pri fakturácii zákazníkovi ako klasickú skladovú zásobu. Pri zákazkovej výrobe určite oceníte možnosť kalkulácie výrobných alebo montážnych nákladov už v procese tvorby cenovej ponuky. Neskôr môžete podrobne sledovať plnenie zákazky.

 

Aktuálny stav zásob online

Vyskladňujte priebežne suroviny spotrebovávané počas výroby a majte skladové zásoby neustále pod kontrolou. Získate tak možnosť operatívne reagovať pri plánovaní nákupu.

Prehľad o dostupnosti položiek

Informačný systém ONIX je pre vás stvorený aj vtedy, ak predávate sady produktov alebo riešite jednoduchú montáž. Rýchlo vypočíta, či máte dostatok surovín na skompletizovanie výrobku. Pri vytváraní dokladu výberom jednej skladačky pridáte na doklad všetky potrebné komponenty.

Kontaktujte nás

ONIX vám okrem evidovania polotovarov či výrobkov pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám prácu. Presvedčte sa sami. Ozvite sa nám a začnite riadiť vašu firmu efektívne.

Kontaktovať

KROS
Copy link