Menu

Vaše služby pôjdu
s ONIXOM na dračku

Napíšte nám

ONIX vám okrem poskytovania služieb pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám podnikanie. Presvedčte sa sami. Ozvite sa nám a začnite riadiť vašu firmu efektívne.

Kontaktovať

Poskytuje vaša firma služby? Získajte s ONIXOM skvelého pomocníka. Zvýšte svoje obchodné šance a majte kontrolu nad obchodnými prípadmi. Evidujte všetky doklady na jednom mieste aj s kompletnou dokumentáciou k zákazke.

 

Pravidelné faktúry na 1 klik

Nebaví vás vystavovať rovnaké faktúry každý mesiac pre desiatky zákazníkov? Vystavujte faktúry s ONIXOM hromadne pre vybraných partnerov. Navyše vás program na blížiaci čas fakturácie vopred upozorní. Faktúru program automaticky pripojí po odoslaní zákazníkovi.

 

Na termíny viac nezabudnete

ONIX na povinnosti myslí za vás. Pripomenie vám, že treba vykonať úlohu, reagovať na cenovú ponuku či prijatú objednávku. V dokonalom svete ONIXU dokonca sami určíte, komu sa úloha bude automaticky zobrazovať, až kým ju nesplní.

 

Strata vám už nehrozí

Plánujte a flexibilne upravujte cenové ponuky bez rizika straty. Sledujte zisk priamo na doklade v ONIXE. Jednoducho vyhodnoťte efektivitu zákazky na základe zadaných podkladov k uskutočnenému výkonu.

Na ONIX sa môžete spoľahnúť

Zjednodušte si cenotvorbu

Sledujte náklady a čas na zákazku

Skráťte dobu realizácie

Uvažujete nad ONIXOM? Máte otázky?

ONIX vám okrem poskytovania služieb pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám podnikanie. Presvedčte sa sami. Ozvite sa nám a začnite riadiť vašu firmu efektívne.

Kontaktujte nás

Firmy, ktorým už ONIX pomáha

Landart, s. r. o.

Potenciálnym zákazníkom odporúčam nešpekulovať s inými informačnými systémami. Samotná implementácia ONIXU prebehla rýchlo, s podporou na zákazníckej linke sme spokojní, vždy vyriešia naše otázky a požiadavky. ONIX hodnotím na 11 bodov z 10-tich. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Richard Masár
Landart, s. r. o.
AZ FLEX

Samozrejme, že sme zvažovali aj iné programy. Vyhral fakt, že ONIX je rovnako ako OMEGA tiež od KROSU. Preto sme nepochybovali, že servis bude na vysokej úrovni. A nezmýlili sme sa. Všetko, čo nám bolo povedané, vždy platilo. A to je pre mňa veľké plus. Najväčší prínos je v objednávkovom module. Teraz presne vidíme, v akej fáze sa zákazka nachádza nielen u nás, ale vidíme informácie za všetky pobočky. A sledovanie štatistík je neporovnateľné. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Ing. Róbert Kováčik
AZ FLEX, s. r. o.
VASPO STONE

S ONIXOM máme vždy aktuálne informácie o stave materiálov na sklade. Šetrí nám množstvo času pri výpočte spotrebovaného množstva materiálov vo výrobe. Do zavedenia ONIXU sa výpočet robil v Exceli, a to iba raz za štvrťrok. Teraz je spotreba známa okamžite. Dnes nám ONIX skutočne pomáha pri podnikaní a uľahčuje prácu. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Andrea Krajčírová
VASPO STONE, s. r. o.
FEAST

Mám strašne rád štatistiky. Rád porovnávam a sledujem strategické údaje firmy. Je fantastické, že teraz dokážem plánovať tovar dokonca podľa sezónnosti. A tým, že sú všetky informácie v jednej línii, ONIX pre mňa znamená neskutočné zjednodušenie práce. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Roman Hudáč
FEAST, s. r. o.
BENDR, s. r. o.

Skúšali sme rôzne systémy – niektoré boli staršie, iné novšie, ale žiadny nespĺňal všetky naše požiadavky. Keď som videl jednoduché rozhranie programu ONIX, hneď som si dohodol stretnutie s obchodným zástupcom, aby som sa dozvedel viac. Všetky jednania sa vyznačovali serióznym prístupom. A preto, keď vyšla verzia s API rozhraním, bez váhania sme sa pustili do spolupráce. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Radovan Cifra
BENDR, s. r. o.

KROS
Copy link