Vaša výroba
s ONIXOM ožije

Zavoláme vám

Viac o možnostiach podnikového systému ONIX vám povieme cez telefón.

 Ako každá výrobná firmy určite aj vy potrebujete evidovať vyrobené polotovary či hotové výrobky. Uľahčite si to s ONIXOM. Zautomatizujte si skladovú evidenciu, šetrite čas a dostaňte výrobný proces pod kontrolu.

 

Majte vždy z čoho vyrábať

S ONIXOM počas celého výrobného procesu presne vidíte, ktoré časti výrobku už máte hotové a ktoré vám ešte chýbajú. Podľa zadanej receptúry ONIX vyskladní všetky použité suroviny. Vďaka receptúre dokážete jednoducho riadiť nákup surovín, ktoré na sklade nemáte, ale potrebujete ich na výrobu zákazky.

 

Montáž, balíčky aj sady

Montujete a kompletizujete výrobky? Alebo predávate výrobky vo forme balíkov a sád? Potom je ONIX pre vás tým pravým orechovým. Jednoducho vypočíta, či máte dostatok dielov na zmontovanie či finalizáciu produktu, prípadne či môžete vyskladniť kompletný balík alebo sadu.

 

Stop neaktuálnym zásobám

Ešte stále počítate množstvo použitého materiálu v Exceli? Zabudnite na ručné rátanie aj na neaktuálne zásoby. ONIX na základe receptúry automaticky vyskladní materiál, ktorý vstupuje do výroby produktu. Rovnako zautomatizuje aj výpočet odmeny pracovníkov za vyrobené množstvo.

 

Oceňujte bez strát

Využite automatické oceňovanie hotových výrobkov. Pri výrobe na zákazku je možnosť kalkulácie výrobných či montážnych nákladov už v procese tvorby cenovej ponuky na nezaplatenie. ONIX vám navyše umožní aj sledovanie plnenia zákazky.

 

Aplikácia Mobilné doklady

Šetrite čas a skenujte čiarové kódy aj vo výrobnej hale. Zefektívnite tak prácu a znížite chybovosť pri spotrebe materiálu i aktivácii hotového výrobku na minimum. Vytlačte samolepiace štítky a polepte produkt bez nutnosti použiť počítač.

 

Šetrite náklady na logistiku

Pri distribúcii tovaru k zákazníkom potrebujete vedieť, aké množstvo produktov sa vmestí do kamióna. Zautomatizujte plánovanie logistiky tovaru s ONIXOM. Po rozdelení zákazníkov pohodlne určíte, ktoré auto pôjde na východ a ktoré na západ tak, aby prepravné náklady boli čo najnižšie.

TIP pre vás: Inšpirujte sa príbehom firmy VASPO STONE, ktorá s ONIXOM zefektívnila svoju výrobu.

Prečítať

Na ONIX sa môžete spoľahnúť

Nepredávajte pod výrobnú cenu

Majte prehľad o nákupoch a spotrebe materiálu

Sledujte odvedenú prácu

Kontrolujte, čo sa vyfakturovalo

Získajte podklad pre odmeny pracovníkov

Uvažujete nad ONIXOM? Zavoláme vám.

Viac o možnostiach podnikového systému ONIX vám povieme cez telefón.


Kontaktovať e-mailom

KROS
Copy link