Na zákazkách
s ONIXOM zarobíte

Zavoláme vám

Viac o možnostiach podnikového systému ONIX vám povieme cez telefón.

 Majte pod kontrolou rozpočet každej zákazky detailným plánovaním zisku, sledovaním plnenia zákazky, priebežných tržieb a nákladov. Všetky doklady a úlohy súvisiace so zákazkou máte na jednom mieste a ušetríte tak množstvo času.

 

Detaily zákazky vám neuniknú

Zistite, koľko materiálu sa už počas trvania zákazky minulo, či prebehli všetky dohodnuté práce a či bude dodržaný termín. Reagujte na nežiadúci stav zákazky už počas jej realizácie. Naviac, prehľady môžete prispôsobiť vašim požiadavkám a zamerať sa na najdôležitejšie ukazovatele vašej firmy.

 

Odmeňujte za reálnu prácu

Je dobré vedieť, koľko hodín bolo nacenených zákazníkovi a koľko sa reálne odpracovalo. Prečerpaný objem dofakturujete zákazníkovi, len ak máte dostatočné podklady. S ONIXOM ich máte k dispozícii. Budete spokojní vy aj vaši zákazníci.

 

Na zabúdanie zabudnite

Funkciu plánovanie termínov si zamilujete. Už sa vám nestane, že na úlohu zabudnete. Program vás na ňu v dostatočnom predstihu upozorní. V dokonalom svete ONIXU dokonca sami určíte, komu sa úloha bude automaticky zobrazovať, až kým ju nesplní.

 

Počítajte s maržou od začiatku

Pracujete s každým klientom individuálne a potrebujete mu vystaviť cenovú ponuku za atraktívne ceny, ale zároveň si chcete udržať istú maržu? Zadajte si už v ponuke nielen predajné ceny, ale aj nákupné. Vytvárajte atraktívne ponuky pre zákazníkov aj pomocou rôznych možností zadania zľavy.

 

Ponuka, ktorá sa neodmieta

Dizajn je dôležitý. Vytlačená faktúra alebo cenová ponuka je vizitkou každej firmy. S ONIXOM vytvoríte moderné a pútavé podklady pre zákazníkov. Netrápte sa viac s Wordom, Excelom alebo manuálnym prepisovaním údajov. Posielajte profesionálne cenové ponuky jedným klikom.

 

Majte spokojného zákazníka

Budujte si vzťah s vašimi zákazníkmi a informujte ich o priebehu vybavovania zákazky. S e-mailovými a SMS notifikáciami priamo zo systému pošlete správu o zaevidovaní objednávky, jej vyskladnení alebo expedovaní.

Na ONIX sa môžete spoľahnúť

Zákazky pod kontrolou

Kratšia doba realizácie

Odovzdané načas

Uvažujete nad ONIXOM? Zavoláme vám.

Viac o možnostiach podnikového systému ONIX vám povieme cez telefón.


Kontaktovať e-mailom

Aj pre vás je ONIX ako stvorený ak:

Z

Vyrábate alebo montujete nábytok na mieru

Z

Predmetom vašej činnosti je kovovýroba

Z

Dokončujete alebo zariaďujete interiéry

Z

Dodávate a montujete technologické zariadenia

Z

Realizujete profesijné stavebné činnosti

Z

Pôsobíte v inom odvetví výrobných služieb

KROS
Copy link