Menu
Kontaktujte nás
  1. ONIX
  2. ONIX riadi zákazkové firmy

Na zákazkách
s ONIXOM zarobíte

Napíšte nám
ONIX vám okrem zákaziek pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám podnikanie. Presvedčte sa sami. Ozvite sa nám a začnite riadiť vašu firmu efektívne.

Kontaktovať

Majte pod kontrolou rozpočet každej zákazky detailným plánovaním zisku, sledovaním plnenia zákazky, priebežných tržieb a nákladov. Všetky doklady a úlohy súvisiace so zákazkou máte na jednom mieste a ušetríte tak množstvo času.

 

Detaily zákazky vám neuniknú

Zistite, koľko materiálu sa už počas trvania zákazky minulo, či prebehli všetky dohodnuté práce a či bude dodržaný termín. Reagujte na nežiadúci stav zákazky už počas jej realizácie. Naviac, prehľady môžete prispôsobiť vašim požiadavkám a zamerať sa na najdôležitejšie ukazovatele vašej firmy.

 

Odmeňujte za reálnu prácu

Je dobré vedieť, koľko hodín bolo nacenených zákazníkovi a koľko sa reálne odpracovalo. Prečerpaný objem dofakturujete zákazníkovi, len ak máte dostatočné podklady. S ONIXOM ich máte k dispozícii. Budete spokojní vy aj vaši zákazníci.

 

Na zabúdanie zabudnite

Funkciu plánovanie termínov si zamilujete. Už sa vám nestane, že na úlohu zabudnete. Program vás na ňu v dostatočnom predstihu upozorní. V dokonalom svete ONIXU dokonca sami určíte, komu sa úloha bude automaticky zobrazovať, až kým ju nesplní.

 

Počítajte s maržou od začiatku

Pracujete s každým klientom individuálne a potrebujete mu vystaviť cenovú ponuku za atraktívne ceny, ale zároveň si chcete udržať istú maržu? Zadajte si už v ponuke nielen predajné ceny, ale aj nákupné. Vytvárajte atraktívne ponuky pre zákazníkov aj pomocou rôznych možností zadania zľavy.

 

Ponuka, ktorá sa neodmieta

Dizajn je dôležitý. Vytlačená faktúra alebo cenová ponuka je vizitkou každej firmy. S ONIXOM vytvoríte moderné a pútavé podklady pre zákazníkov. Netrápte sa viac s Wordom, Excelom alebo manuálnym prepisovaním údajov. Posielajte profesionálne cenové ponuky jedným klikom.

 

Majte spokojného zákazníka

Budujte si vzťah s vašimi zákazníkmi a informujte ich o priebehu vybavovania zákazky. S e-mailovými a SMS notifikáciami priamo zo systému pošlete správu o zaevidovaní objednávky, jej vyskladnení alebo expedovaní.

Na ONIX sa môžete spoľahnúť

Zákazky pod kontrolou

Kratšia doba realizácie

Odovzdané načas

Uvažujete nad ONIXOM? Máte otázky?

ONIX vám okrem zákaziek pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám podnikanie. Presvedčte sa sami. Ozvite sa nám a začnite riadiť vašu firmu efektívne.

Kontaktujte nás

Aj pre vás je ONIX ako stvorený ak:

Z

Vyrábate alebo montujete nábytok na mieru

Z

Predmetom vašej činnosti je kovovýroba

Z

Dokončujete alebo zariaďujete interiéry

Z

Dodávate a montujete technologické zariadenia

Z

Realizujete profesijné stavebné činnosti

Z

Pôsobíte v inom odvetví výrobných služieb

Firmy, ktorým už ONIX pomáha

Samozrejme, že sme zvažovali aj iné programy. Vyhral fakt, že ONIX je rovnako ako OMEGA tiež od KROSU. Preto sme nepochybovali, že servis bude na vysokej úrovni. A nezmýlili sme sa. Všetko, čo nám bolo povedané, vždy platilo. A to je pre mňa veľké plus. Najväčší prínos je v objednávkovom module. Teraz presne vidíme, v akej fáze sa zákazka nachádza nielen u nás, ale vidíme informácie za všetky pobočky. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Ing. Róbert Kováčik
AZ FLEX, s. r. o., Veľkoobchodný predaj izolačných materiálov 

Skúšali sme rôzne systémy - niektoré boli staršie, iné novšie, ale žiadny nespĺňal všetky naše požiadavky. Všetky jednania sa vyznačovali serióznym prístupom. A preto, keď vyšla verzia s API rozhraním, bez váhania sme sa pustili do spolupráce. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Radovan Cifra
BENDR, s. r. o., Veľkoobchod s elektronikou

Mám strašne rád štatistiky. Rád porovnávam a sledujem strategické údaje firmy. Je fantastické, že teraz dokážem plánovať tovar dokonca podľa sezónnosti. A tým, že sú všetky informácie v jednej línii, ONIX pre mňa znamená neskutočné zjednodušenie práce. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Roman Hudáč
FEAST, s. r. o., Veľkoobchod so soľou

ONIXU prebehla rýchlo, s podporou na zákazníckej linke sme spokojní, vždy vyriešia naše otázky a požiadavky. ONIX hodnotím na 11 bodov z 10-tich. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Richard Masár
Landart, s. r. o., Záhradníctvo (maloobchod, e-shop)

Zavedenie nového systému ONIX nám prinieslo väčší prehľad, ale aj nadhľad nad obchodnými údajmi. Tešíme sa aj úspore času pri vytváraní faktúr a objednávok. Oceňujeme vynikajúcu podporu programu ONIX, vďaka ktorej sú prípadné problémy a chyby systému riešené takmer okamžite. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Ing. Marek Greško
TITANS freelancers, Personálna agentúra

S ONIXOM máme vždy aktuálne informácie o stave materiálov na sklade. Šetrí nám množstvo času pri výpočte spotrebovaného množstva materiálov vo výrobe. Do zavedenia ONIXU sa výpočet robil v Exceli, a to iba raz za štvrťrok. Teraz je spotreba známa okamžite. Dnes nám ONIX skutočne pomáha pri podnikaní a uľahčuje prácu. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Andrea Krajčírová
VASPO STONE, s. r. o., Výroba kamenného obkladu

KROS
O nás
Blog
Kontakty