Menu

Elektronické bločky
v ALFE plus

Účtovníctvo 21. storočia

Využite rýchle účtovanie dokladov s automatickým načítaním do ALFY plus. Potrebujete poradiť? Napíšte nám.  Zadajte názov vašej firmy  Zadajte vaše meno  Zadajte telefónne číslo  Zadajte váš e-mail
  Čo by ste povedali na účtovníctvo bez manuálneho prepisovania dokladov? S technológiou QR kódu to pôjde. QR kód zabezpečí 100 % načítanie údajov z bločkov a ich nahratie do Evidencie Peňažný denník. 

   

  Šetrite čas

  Elektronické bločky vám ušetria 80 % času, ktorý by ste strávili ručným prepisovaním údajov z pokladničných dokladov. Namiesto rutinného nahadzovania venujte svoj čas rodine, priateľom či svojim koníčkom.

   

  Zjednodušte si prácu

  Automatické spracovanie dokladov dá navždy stopku ručnému prepisovaniu. Mravčia práca s bločkami či faktúrami bude minulosťou. Už sa vám nestane, že sa pomýlite v čísle KV alebo pri zadávaní dátumov, sumy či iných číselných údajov.

   

  Zoznámte sa s technológiami

  QR kód na pokladničných blokoch obsahuje všetky potrebné údaje. Jednoducho ho naskenujte mobilom a preneste do svojho vlastného elektronického šanónu.

   

  Získajte prehľad v dokumentoch

  Po naskenovaní dokladov ich uvidíte priamo v účtovnom programe ALFA plus. Získate tak prehľadný elektronický šanón, ktorý máte všade so sebou. A neváži ani za mak z toho, čo vaše doterajšie šanóny.

   

  Účtujte bez papierov

  Účtujte bločky jednoduchým stiahnutím ich digitálnej verzie. Už od letnej verzie 12.60. Máte veľa bločkov toho istého druhu? Nová šikovná funkcia ich zaúčtuje priamo do pokladničných alebo interných výdavkových dokladov.

   

  Zaregistrujte sa

  Vytvorte si konto v KROS fakturácii alebo použite existujúce konto a začnite doklady skenovať už dnes. Do ALFY plus si ich potom jednoducho stiahnete.

  Ako to funguje v 5 krokoch

  Bločky

  Registrácia

  Vytvorte si konto v KROS fakturácii alebo použite existujúce.

  l

  Prihlásenie

  Prihláste sa do KROS fakturácie a otvorte aplikáciu Bločky.

  i

  Bločky

  Naskenujte cez QR kód všetky doklady.

  Načítanie údajov

  QR kód rozozná a načíta 100% údajov z bločkov.

  Stiahnutie dokladov do ALFY plus

  V ALFE plus si načítané bločky jednoducho stiahnete.

  TIP pre vás

  Inovácie do účtovných softvérov prichádzajú postupne, aj v spolupráci s účtovníkmi, ktorí sa neboja ich vyskúšať. Prečítajte si, ako služba ELIS pomáha firmám v účtovnom programe OMEGA.

  Prečítať

  Odpovede na najčastejšie otázky

  Koľko bločkov môžem spracovať?

  Využite jedinečnú možnosť a nahrávajte  pokladničné doklady do konca roka neobmedzene. Stačí vám na to platný Balík podpory. Od 01. 01. 2022 bude možné službu Elektronické bločky zakúpiť na jeden alebo 12 mesiacov. Doklady počas platnosti služby môžete vyťažovať bez obmedzení.

  Skončila mi platnosť Balíka podpory, môžem službu využívať aj naďalej?

  Službu Elektronické bločky je možné využívať len s platnýmBalíkom podpory.

  KROS
  Copy link