Menu

Pomôžte si v OLYMPE

Občas všetci potrebujeme nápovedu pri práci, a preto vám chceme priniesť prvú pomoc v OLYMPE.

Info KROS

Predstavujú užitočné informácie, ktoré publikujeme niekoľkokrát týždenne. Nájsť ich môžete cez Domov – Úvodná obrazovka, v pravom dolnom rohu.

OLYMP pomoc

Potrebujete rýchlu pomoc pri evidovaní v OLYMPE alebo legislatívu k téme? Po stlačení klávesy F1 sa zobrazí OLYMP pomoc s detailným popisom funkcií a legislatívou.

Ďalšiu pomoc v OLYMPE môžete nájsť cez ikonu Ak kliknete na túto ikonu, zobrazí sa užitočná informácia, ktorá vám pomôže napr. na mzdových údajoch, pri zadávaním exekúcie a pod.  

Popis zložky mzdy

Akú zložku mzdy treba použiť napr. ak zamestnanec použije firemné auto na súkromné účely? Stačí si kliknúť v mzdovej osnove na ikonu    a zobrazí sa detailný popis zložky, informácia o tom, aké odvody sa z nej platia, a tiež informácia, či vstupuje do hrubej mzdy.

 

Ak potrebujete k zložke mzdy legislatívu, stačí kliknúť na ikonu.  

Vyhľadávanie tlačových zostáv

Potrebuje Váš nadriadený súrne napríklad zoznam pracovníkov? Stačí zadať v tlačových zostavách do vyhľadávača správne slovo, dvojklikom sa presuniete na kartu, v ktorej sa nachádza a report sa už tlačí.

OLYMPáci, raďme si

Nebuďte sami pri práci v OLYMPE. Môžete požiadať o pridanie do facebookovej skupiny „OLYMPáci raďme si“ a naše adminky vás rady príjmu. V tejto skupine si členovia navzájom radia, vymieňajú skúsenosti z praxe.

Ďalšie užitočné pomôcky nájdete na našej stránke www.kros.sk  Produkt OLYMP – v spodnej časti obrazovky na jednotlivých záložkách:

 

Informácie  v dokumente sú spracované k právnemu stavu platnému ku dňu jeho publikácie.   22.04.2020
KROS
Copy link