Menu

Sťahovanie faktúr z KROS Fakturácie do Omegy

Využívajú vaši klienti na vystavovanie faktúr KROS Fakturáciu? Uľahčite si prácu a do OMEGY stiahnite faktúry bez zbytočného prepisovania. 

Používajte na sťahovanie faktúr vlastné konto

Vlastník účtu v KROS Fakturácií cez Nastavenia – Používatelia – môže Pridať používateľa.

Do bunky Email zadá vaše konto, nastaví Prístupové právaÚčtovník a klikne na Pozvať používateľa

Na váš email príde pozvanie do firmy, cez ktoré sa prihlásite. Ak ešte nemáte vytvorený KROS účet, zvolíte pred prvým prihlásením Vytvoriť nový účet

Klient sa prihlási do aplikácie KROS Fakturácia a vystaví faktúry.

Následne sa prihlásite do OMEGY a v Evidencii účtovných dokladov zvolíte voľbu Stiahni eDoklady – Nastavenia. 

Vyberiete si účty pre zaúčtovanie položiek faktúry, podľa toho či ide o skladové karty alebo služby.

Potom môžete potvrdiť voľbu Stiahni eDoklady – Stiahni faktúry z KROS Fakturácie.

Prvýkrát pri využívaní tejto služby je potrebné sa prihlásiť pod kontom užívateľa, potom už sťahovanie bude fungovať bez prihlásenia.

Po stiahnutí dokladov program zobrazí hlášku o počte nových, zmenených, či nenaimportovaných dokladov z dôvodu chyby. Zoznam stiahnutých dokladov si viete zobraziť cez link uvedený pod Výsledkom importu.

Program OMEGA doklad rozúčtuje a nastaví smerovanie do výkazov podľa toho, v akej sadzbe a akému partnerovi bola faktúra vystavená.

Užitočné informácie
• Pokiaľ klient v KROS Fakturácií upraví doklad, prejaví sa to v OMEGE pri najbližšom sťahovaní faktúr.
• Pre sťahovanie faktúr klienta z KROS Fakturácie do OMEGY nepotrebujete žiaden konektor. Import dokladov z KROS Fakturácie do OMEGY je naviazaný na platnosť vašej podpory programu OMEGA.
• Pokiaľ má klient v KROS Fakturácií zakúpenú verziu PRO a vytvorené prepojenie so skladom, program nastaví účet skladovej položky podľa prvotného nastavenia pred stiahnutím faktúry, inak ponechá v rozúčtovaní účet, ktorý je nastavený pre služby.

Fakturácia novej generácie

Naskočte s nami na online vlnu a fakturujte v novej KROS Fakturácii. Prekvapí vás svojou jednoduchosťou, intuitívnosťou a moderným dizajnom. Vyskúšajte ju skôr, než ostatní.

CenníkVyskúšať zadarmo

Zdieľať
KROS
O nás
Blog
Kontakty